Skocz do zawartości

Otwieram zmianową


Sedinus

Polecane posty

Od ósmej. Mój tryb pracy nazywa się "jak się odrobicie to będziecie mieć wolne". Czasami jest to osiem godzin, czasami dziewięć, czasami dwanaście, zależy. Wszystko oczywiście według jednej stawki, żadnych dodatków za nadgodziny czy soboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja w tym momencie powinienem wstać i jechać, a siedzę i piszę. Tak bardzo mi się nie chce. Najwyżej się spóźnię 10 minut i zrzucę* winę na korki, co mi zależy :P

*Miałem napisać "zwalę" ale pewnie zaraz przyleciałby jakiś Konuga czy inny niewyżytek i by przekleił do "wyciętych z kontekstu" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ciężko stwierdzić po jednym dniu. Na razie to takie "what the [ostrzeżenie] am I doing here". W sumie pół dnia nie miałem co robić, bo jak już przeszedłem przez wszystkie rozmowy z przełożonymi i BHP to poskładałem swój sprzęt na biurku i na tym się moja praca skończyła. Zainstalowałem niezbędne programy, puściłem aktualizacje i siedziałem do 16:00 bo nie miałem co robić. Mam bardzo fajny team, a co z pracą to się okaże jak już zacznę coś konkretnego robić. W każdym razie na ten moment jak najbardziej spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...