Skocz do zawartości

Otwieram zmianową


Sedinus

Polecane posty

Daj mi time, to wykopię więcej.

A żeby nie robić offtopu: ostatnio prawie sprzedałem okna do niemieckiego burdelu. Niestety nie ma czarnych szyb na stanie, więc chcieliśmy dać czarne folie. Niestety tamtejsze damy chodzą ponoć z nożami i mogłyby to przeciąć.

Serio, nie zmyślam tego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Gratulacje! smile_prosty.gif

Dzięki.

A czym się zajmujesz?

Pracuję w inpoście. Na tę chwilę jestem operatorem pieczątki i specjalistą ds. rozmieszczenia listów oraz paczek. Natomiast od przyszłego tygodnia będę rozliczał kurierów. Ponoć nudna i żmudna robota, ale i tak się cieszę*, bo w zasadzie nigdy w życiu nie pracowałem na siedząco.

*będę żałował tych słów, wiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś specjalnego, przez rok pracowałem za biurkiem i serdecznie poletzam to zamiast pracy na stojąco - po 8 godzinach nogi włażą w dupsko, co na siedząco jest niewykonalne, tyłek włażący w samego siebie to byłaby incepcja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIONTEK! I jeszcze tylko miesiąc pracy, później zamieniam obskurny warsztat na ciepłe biuro, komputerek i ponad 2x większe pieniądze ^^

To jest najgorsze, ta świadomość że jeszcze miesiąc dzieli cię od dużo lepszej posady, a jednak musisz pracować. W sumie mógłbym iść na L4, ale poszedłem na układ z szefem, że odpuści mi 3 miesiące okresu wypowiedzenia jeśli przepracuje do końca roku. Nie będę z siebie robił teraz oszusta :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Jutro mam na 8 rano szkolenie BHP. A potem muszę jeszcze przyjść na 18 bo jestem niezastąpiony. :P

Dobrze, że szkolenie to jakaś godzinka, to jak wrócę do domu to może się jeszcze trochę prześpię, albo chociaż w coś pogram. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...