Skocz do zawartości

Kilka gier na PSP


k4cz0r

Polecane posty

W końcu kupiłem sobie PSP razem z kilkoma grami. Część z nich skończyłem już, część po prostu mi się nie podoba i wolę przeznaczyć pieniądze na coś innego. A więc mały opis:

  • God of War: Chains of Olympus - pudełko w stanie db+ (folia nad okładką porysowana i nieco przetarta, samo w sobie nie połamane i nie pęknięte), instrukcja bdb+, UMD bdb (kilka nieznaczących rysek na plastiku, płyta sama w sobie niemal idealna)
  • GTA: Vice City Stories - pudełko db+, PLAKAT db+ (nie porwany, na ścianie też nigdy nie wieszany, jednak wyraźnie widać zagięcia, tak czy siak - rarytas wink_prosty.gif ), UMD bdb
  • Need for Speed: Shift - pudelko db+, instrukcja bdb, UMD bdb - gra z dystrybucji niemieckiej, jednak w grze do wyboru m.in. pełny polski język
  • The Sims 2: Castaway - pudełko db+, instrukcja db+ (nieco zagięta na rogach), UMD bdb
  • Tekken: Dark Resurrection - pudełko db+, instrukcja bdb, UMD bdb

Galeria -> http://1drv.ms/QaKTmW

Z góry zaznaczę małą promocję - przy zakupie minimum 3 gier wysyłkę poleconym sam pokrywam. wink_prosty.gif Teraz ceny gier:

God of War - 10 zł

GTA: VCS - 20 zł (ze względu na plakat wink_prosty.gif )

NFS: Shift - 15 zł

Sims 2 - 10 zł

Tekken - 10 zł

Przy zakupie wszystkich gier, jako zestaw, mogę oddać za 60 zł i sam pokryję koszt wysyłki (już prawdopodobnie paczką), zaś gratisowo dorzucę 2 stare plakaty z CD-A, które dziś znalazłem - z gier Dragon Age: Początek oraz Age of Conan. wink_prosty.gif Duży format.

Ceny ostateczne i nienegocjowalne. I tak są śmieszne, ale cóż, tak chodzą gry na PSP. wink_prosty.gif Wysyłka pocztą, możliwy odbiór osobisty w Olsztynie. Jak ktoś chce, na życzenie wystawię na Allegro. Zapraszam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...