Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Songoku89krk

Rozwiązany: [X360]Zakup odpowiedniej wersji używanej konsoli

Polecane posty

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem używanego xboxa 360.

Chciałem by mi ktoś coś podpowiedział tzn. jaką wersję, na co zwrócić uwagę przy zakupie, które konsole są najmniej wadliwe etc.

Chciałbym kiedyś podpiąć kinecta więc to też należy uwzględnić.

Pozdrawiam,

Grzesiek G.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w działach konsolowych. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dorwiesz tanio Jaspera to kupuj (produkowany od 2009) grzeje się dużo mniej od poprzedniczek nawet przy długim graniu (6h ciągiem w GTA V po multi) więc prawdopodobieństwo RRoD jest znikome, masz taką sama szansę, że padnie ci slim. Mówimy tu o trzymaniu konsoli luzem w dobrze wentylowanym miejscu gdzie ma jak oddawać ciepło. Jak włożysz ją do ciasnej szafki to każdy model w końcu się spali. A jak się bardzo obawiasz, że apdnie to mozesz ją postawić na zakrętkach by miałą trochę przewiewu od spodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok trochę przez Święta pogrzebałem i już wiem co i jak.

Najlepiej opłaca się kupić slima. Ceny są różne. Pytanie teraz czy kupować wersje z RGH??? Czy 4gb czy np już lepiej 250/320gb?

Czy zbanowaną konsole czy może nie??

Nie będę ukrywał, że chciałbym kupić kinecta by mieć z głowy.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie teraz czy kupować wersje z RGH???

Od razu wspomnę, że zastanawianie się nad zakupem przerobionej konsoli jest na tym forum niemile widziane. Prosiłbym o nieporuszanie tego tematu.

Czy 4gb czy np już lepiej 250/320gb?

To drugie. Im większy dysk, tym więcej gier zainstalujesz (tyczy się to przede wszystkim wersji Arcade gier, czyli tych zasysanych bezpośrednio z neta). Mając mały dysk, części gier nie odpalisz, bo wymagają one instalacji na dysku. A gry na ogół zajmują ok. 6 GB.

Czy zbanowaną konsole czy może nie??

Zbanowana konsola = przerobiona, albo po próbie odprzerobienia. Czyli konsola, której nie podłączysz do neta. Obecnie nieusieciowiona konsola, to jak nieusieciowiony komp. Niby można solo pograć, ale wiele tracisz (choćby patche, granie online, gry z Market Place).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...