Jump to content
Anticitizen

Bar u Antiego

Recommended Posts

Saloon.jpg

Bar u Antiego został otwarty! [ja jestem tym facetem co czyści kieliszki i daje pełne kieliszki, pisanie rzeczy które się robi po > np.">czyści kieliszki",zaś sprawy poza growe w bracketach(kwadratowych nawiaswach, daję ten fred tutaj, bo wtedy można robić co się chce, tylko trzeba pilnować się regulaminu LJ, wybijanie drzwi i stołów dozwolone! ]

>czyści kieliszki i czeka na klientelę

> Wkracza do baru i dużą czarną teczką po pachą.

> Sadowi się najciemniejszym możliwym kącie podejrzliwie łypiąc na pozostałych gości.

> Wieko teczki unosi się całkowicie chowając go za sobą przed wścibskimi spojrzeniami.

> Zaczyna wyjmować na stół różne dziwne rzeczy (czarne świece, ludzką czaszkę, tajemniczą księgę, kilka arkuszy papieru i kości do gry (ale nie normalne kości, ale takie dziwne, z różną ilością ścianek).

> Zatrzaskuje wieko.

> Omiata wzrokiem salę.

> Zagramy w Warhammera?

• Upvote 1

> Wkracza do baru i dużą czarną teczką po pachą.

> Sadowi się najciemniejszym możliwym kącie podejrzliwie łypiąc na pozostałych gości.

> Wieko teczki unosi się całkowicie chowając go za sobą przed wścibskimi spojrzeniami.

> Zaczyna wyjmować na stół różne dziwne rzeczy (czarne świece, ludzką czaszkę, tajemniczą księgę, kilka arkuszy papieru i kości do gry (ale nie normalne kości, ale takie dziwne, z różną ilością ścianek).

> Zatrzaskuje wieko.

> Omiata wzrokiem salę.

> Zagramy w Warhammera?

> wyciąga rewolwer i celuje w nerv0

Dobra. Tylko nie próbuj żadnych sztuczek!

>podchodzi do stolika nie przestając celować w Nerv0

> Doskonale, doskonale, tu jest twoja postać. To beznogi łysy szczorołap, który od dziecka żyje na ulicach Nuln, utrzymując się z wyłapywania buszujących po ściekach gryzoni. Proszę.

> Wręcza ci kartę z rozpisanymi statystykami postaci. Wartość Żywotności była podejrzanie niska.

> Doskonale, doskonale, tu jest twoja postać. To beznogi łysy szczorołap, który od dziecka żyje na ulicach Nuln, utrzymując się z wyłapywania buszujących po ściekach gryzoni. Proszę.

> Wręcza ci kartę z rozpisanymi statystykami postaci. Wartość Żywotności była podejrzanie niska.

>chowa rewolwer i wyciąga colt revolving rifle i przykłada go do głowy nerv0

Dobra możemy zacząć grać.

>Odkłada banjo, którego i tak nie ma.

>Podchodzi do stołu, gdzie siedzą nerv0 i Kubastach.

>Rzecze: Czy ja tu dobrze widzę, gramy w Warhammera?

>Na jego twarzy pojawia się lekki uśmiech.

>Rzecze: Czy mogę wybrać rasę i profesję?

>Ciągnę porządny łyk piwa ze swojego kufla i patrzę na człowieka w kapturze. Moja postać rzecze: >>Nieznajomy. W karczmie. Cóż za świetna okazja żeby się poznać...<< Głową wskazuję mu miejsce przy stole. Sięgam swoją krasnoludzką ręką po kufel.

> >>Nie po to przebyłem taką drogę z Karak Hirn, żeby siedzieć w bezpieczniej karczmie. Ciekawi mnie, czy ta praca nada się dla najemnika...<< Popijam łyk piwa i szybko dodaję: >>A... przy okazji, zwę się Dimzad.<<

> Dopijam piwo i ocieram usta wierzchem swej dłoni. Biorę oparte o nogę od stołu toporek i tarczę. Zakładam płaszcz podróżny i spoglądam na Johana. >>No to w drogę.<<

Edited by Xardas80

> Wchodzi do baru zamaszystym krokiem

> Tupie obcasami po deskach parkietu jak można najgłośniej

> Rzuca miłe spojrzenia panom za stolikami (nie tobie Goguś)

> Skacze na bar, tłucząc niejeden kufel

> Krzyczy "Stawiam kolejkę dla wszystkich, bo mogę! Życie jest piękne!"