Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anticitizen

Dlaczego Turambar powinien zostać Cesarzem świata?

Dlaczego Turambar powinien zostać Cesarzem świata?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dlaczego Turambar powinien zostać Cesarzem świata?

    • Bo jest Turem
    • Bo na to zasługuje
      0
    • Tak
    • Bo tak
    • Nie


Polecane posty

Putin nie ma władzy - tylko żydomasoneria, a to właśnie oni wybrali Turambara na cesarza świata. Ta sonda ma tylko na celu podjęcie decyzji o powodzie. Jeśli nie wygra to w nagłówkach gazet będzie pisało: Turambar został cesarzem świata, zaś członkowie LJ jako powód podali Nie.

@lordeon Ja jako przewodniczący klasy wiem, że w szkole uczniowie NIC nie mogą załatwić. Nowy papier w kiblach - nie ma pieniędzy. Muzyka na przerwach - Zaiksy drogie i nie wolno,bo tak(mimo tego że na dyskotekach nikogo nie obchodzą Zaiksy). Wieczory Filmowe, nie da się bo Zaiks, mimo tego, że biblioteka ma to załatwione i możnaby to zrobić z biblioteką. Zwolnić klasę bo ostatnia lekcja i zastępstwo - NIE DA SIĘ. Więc mimo mojego wieku wiem jak sprawy w naszym kraju działają tongue_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Turambar podjął decyzje jak ma być, a więc jako powód będzie Bo tag. Teraz tylko czekamy na pieniądze umożliwiające na koronacje Turambara na króla Świata. Jest to dokładnie 13333333337.89 sztuk złota. Jak Tur umrze to dziedziczy ten tytuł nerv0(które będzie musiało zdobyć odpowiednią ilość pieniędzy idąc z kursem złota to będzie około 10 złotych polskich po śmierci Turambara), bo taką informację właśnie dostałem od światowej rady wybierania cesarza świata.TEGO TURAMBAR NIE MA CZYTAĆ - Można za to rozpocząć spisek, który podzieli tytuły. hehehe. CK2 RULERS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...