Skocz do zawartości

Command & Conquer: Red Alert 3 - Trzeba kupić nowy klucz?!


NatProView

Polecane posty

Witam! Otóż mój problem jest następujący: Próbuję włączyć C&C: Red Alert 3, ale nie mogę. W komunikacie napisane jest: "Nie można uruchomić gry. Z powodów bezpieczeństwa przy pojedynczym zakupie można otrzymać licencję na ograniczoną liczbę komputerów. Limit ten został osiągnięty. Prosimy zakupić kolejny kod rejestracyjny, przeinstalować grę i spróbować ponownie". Czy jest to zgodne z prawem? Da się to jakoś ominąć? Gra oczywiście w 100% oryginalna kupiona 2-3 lata temu w Empiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o (przepraszam za wyrażenie) poronione zabezpieczenia, jakie EA umieszczało w wydawanych grach kilka lat temu. Kupując grę, dostawałeś limit 3 aktywacji - rozumianych jako instalacja gry na różnych maszynach (w praktyce wystarczyła jakakolwiek zmiana w konfiguracji PC, żeby DRM potraktował go jako nowy komputer). Po trzech instalacjach gra zmieniała się w kupkę bezużytecznego plastiku, chyba, że odzyskałbyś aktywację specjalnym programem (o którym to sposobie EA nijak nie informowało np. w instrukcji). Po protestach w niektórych grach zwiększyli limit do 5 aktywacji.

Tak czy siak - jeśli wykorzystałeś limit, zostaje ci co najwyżej odezwać do ich Pomocy Technicznej, powiedzieć, co i jak, poprosić o zresetowanie limitu aktywacji i liczyć na to, że to wciąż możliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was ponownie! Otóż zadzwoniłem do ich supportu, i powiem, nie spodziewałem się tego, co się stało. Jestem niepełnoletni, ale traktowano mnie normalnie (+), miałem problemy z dwiema innymi gramy z serii C&C, powysyłałem zdjęcia z kodem, płytą itd. Zamiast każdej z osobna dostałem Command & Conquer: The Ultimate Collection. Szacunek, naprawdę, support jak najbardziej na + :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...