Skocz do zawartości

Rozwiązany: Deus EX: Human Revolution - Gra się nie chce w ogóle odpalić


nerczys

Polecane posty

Witam.

W piątek zajrzałem na promocję w sklepie steam. Znalazłem tam Deus Ex: HR i od razu zakupiłem. Po pobraniu wyskoczyło mi okienko z ustawieniami graficznymi, ale tu pojawia się problem, bo przez przypadek od razu wklepałem enter. Tego okna już nie mogę za żadne skarby przywołać, próbowałem nawet jeszcze raz ściągnąć grę i też nic.

Po co mi to?

Otóż po odpaleniu gry wyskakuje mi komunikat "Failed to initialize Direct3D with current settings". Kompletnie nie mam pojęcia jak ten problem pominąć. Sterowniki do karty graficznej mam aktualne. DirectX też jest aktualny.

Specyfikacja laptopa:

Sony Vaio

Procesor: Intel® Core i5 CPU M430 2.27 GHz 2.27 GHZ

4 GB Ramu

System Windows 7 64-bit z service packiem 1

Karta graficzna: ATI Mobility Radeon HD 5650

Mam nadzieję, że wszystko podałem. Jestem laikiem jeśli chodzi o sprawy sprzętowe.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak w steamie kilkniesz prawym przyciskiem myszy na deus ex'a to to któraś z opcji powinna to okienko uruchomić. Ewentualnie możesz poszukać w folderze z grą pliku w stylu np. config.exe lub setup.exe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że właśnie nie mam tej opcji jak nacisnę prawym przyciskiem myszy. Mam tylko zagraj. Żadna możliwość z configiem mi się nie wyświetla. W katalogu z grą też nic nie mam.

Edit: Up

Ustawiłem teraz parę innych rzeczy w setupie i teraz z kolei nic mi się nie wyświetla, a gra dalej się nie uruchamia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...