Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzesko

Hearthstone - instalator strzelił focha

Polecane posty

Jak w temacie. Pobrałem ze stronki Blizzarda instalator Hearthstone, i tenże wspomniany po kliknięciu pokazuje mi, że nie pobierze gry bo nie. Ale że ja jestem facetem to nie oddałem mu fochem w twarz tylko pytam was - co robić? Podpowiem że porady ze strony Blizza były dla mnie jak kurs pływania u jakiegoś Etiopijczyka. Internet działa. Jest na wiaderka(czyt. radiowy), ale to chyba nie ma znaczenia. Jak kliknąłem właściwości to pisało coś o tym że plik jest zabezpieczony, ale go odbezpieczyłem. I nic to nie dało. Ze zgodnościami też się nie zgadza. fea90a4ef0c86cbamed.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wina firewalla? Upewnij się, czy instalator nie jest przez niego blokowany. Spróbuj też zresetować połączenie internetowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone. Teoretycznie nic nie może go blokować. Połączenie resetowałem. Ogólnie kombinowałem sporo i niestety w dalszym ciągu nic to nie dało. Mi się wydaje że coś w moim komputerze nie trybi w parze z instalatorem. Tylko dopiero jak będę miał więcej czasu sam na sam z komputerem, to przeprowadzę wywiad środowiskowy. To będzie prawdziwe CSI w windowsowym świecie. Chyba że ktoś ma lepsiejsze propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...