Skocz do zawartości

Rozwiązany: League of Legends- wyrzuca mnie do clienta


PAtro342

Polecane posty

Witam

Po półrocznej przerwie od LoLa postanowiłem do niego wrócić. Pobrałem co trzeba zainstalowałem, włączyłem i od razu zacząłem grać. Wyszukałem grę, wybrałem postać, wyskoczył ekran ładowania. I tu pojawia własnie pojawia się problem. Podczas ładowania w pewnym momencie (ok 30 % załadowania) okno się zamyka i wyrzuca mnie z powrotem do clienta. Nigdy wcześniej tak nie miałem a w internecie nie mogłem znaleźć rozwiązania wiec liczę że tutaj je znajdę ;)

BTW Mój komputer do najnowszych nie należy lecz pół roku temu spokojnie grałem na średnich ustawieniach. Na wszelki wypadek podaje jego specyfikacje:

Intel Core2 CPU 6300 1.89/ GHz 1 GB ram/ NIVIDIA GeForce 7600GT/ Windows Xp Professional SP 3

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z reinstalowałem go oraz wyłączyłem firewalla bo mi jakiś komunikat wyskakiwał w związku z tym. Teraz ładuje się do bardzo szybko iii.... znowu nic ;/ Co więcej, zauważyłem że nie chcą się też włączyć samouczki (ładują się do maksa i wywala mnie). Według mnie to musi być coś z grafiką( może nie mam jakieś najnowszej wersji jakiegoś programu lub ustawienia w grze są wysokie i nie może się włączyć). A pro po tego, jest możliwość zmiany ustawień graficznych poza gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad formatem komputera, bo i tak w okolicach czerwca planuje zakup nowej maszyny do grania gdyż ta ma już swoje lata i już nie wytrzymuje. No cóż spróbuje może zadziała a może nie ;)

Nie mniej jednak dziękuje wszystkim za próby pomocy :D

Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...