Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Culion

Rozwiązany: Mysz gamingowa do około 150 zł.

Polecane posty

Cześć,

Po kilku problemach, głównie związanych z przetartym kablem od poprzedniego gryzonia, rozglądam się nad nowym kompanem i gier i zabaw. Gier, głównie FPS i RPG, choć czasami jakieś strategie. Budżet, to tak jak w temacie do 150 zł. Trzymam mysz za pomocą palm grip.

Z góry dziękuję za pomoc ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkładka to Razer Goliathus. A jeśli chodzi o DPI, to przy każdej myszki korzystam z prostego sposobu. Ustawiam maksymalną możliwą DPI, a w ustawieniach gry eksperymentuję z czułością.

EDIT: Nie wiem, czy dokładnie o nią chodzi, ale jakimś cudem znalazłem Steelseries Kana V2 w przecenie z 169 zł na... 119 zł. To normalne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o moim DPI pisałem.

A jeśli chodzi o DPI, to przy każdej myszki korzystam z prostego sposobu. Ustawiam maksymalną możliwą DPI, a w ustawieniach gry eksperymentuję z czułością.
.

Chociaż jak na chwilę obecną mam Razer Goliathus, choć nie wiem, czy Kana dobrze spisywałaby się na niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiam maksymalną możliwą DPI, a w ustawieniach gry eksperymentuję z czułością.

Takie coś w teorii może źle wpływać na przenoszenie ruchów, bo spora część myszy ma najwyższe DPI osiągane przez Interpolację(najprościej rzecz ujmując dodawanie dodawanie kolejnych, wirtualnych, punktów do ścieżki jaką przebył sensor), a potem wywalanie innych przez zmniejszenie czułości w grze.

Efekt jest taki, że na ostateczny ruch celownika na ekranie wpływa duża ilość zbędnych algorytmów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z Piter'em. Dużo lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem będzie odwrotna operacja, a mianowicie ustawienie minimalnej czułości, a następnie bawienie się w ustawieniach gry - ja tak robię i sensor działa bezproblemowo, a jest to V-Track z A4Tech Bloody V3, więc przy lepszym sensorze to rozwiązanie będzie dużo lepsze niż Twój sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...