Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zekron16

Spadki fps w grach

Polecane posty

witam wszystkich.

Mam problem z moim komputerem.Od paru dni maksymalnie od tygodnia coś stało się z moim kompem, fps w grach takich jak np. bf4 lol wot czy thief strasznie spadły.Wcześniej np w lolu miałem 80-110 fps natomiast teraz po dosłownie 2-3 minutach następują skoki od 20-30 w bf mam tak samo.Próbowałem zmniejszać ustawienia w grach na najniższe ale ciągle tak samo. Komputer skanowałem antywirusem czyściłem rejestr CCleaner i sprawdzałem temperaturę CPUID HWMonitor.

mam nadzieje ze pomożecie rozwiązać ten problem.

post-655390-0-22335000-1394891983_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile masz RAMU? Może brakuje ci RAMU i zwalnia ci komputer mój kolega tez tak miał jak grał. Możesz zrobić screena z menadżera żądań jak grasz w grę np Battlefielda i kiedy ci zwalnia. To screen jak mojemu koledze fps spadały

2uruk60.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za screena ale nie wiem co to może być. A widziałem ze masz internet od cyfrowego polsatu może ci laguje i przycina patrzałeś czy w grach na single player tak robi?

Jak to nie to to nie mam pojęcia co to może być może ktoś inny się wypowie i zasugeruje co to jest bo ja nie wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam jeszcze jeden pomysł próbowałeś odinstalować sterowniki, wyszyci komputer z nich i odnowa zainstalować. Bo ja dzisiaj z Metro Last light tak miałem ze z sierednich 60 fps na 17 spadało i je zaktualizowałem i wszystko działa jak powinno. Nie wiem dlaczego ale tylko w metro to wziąłem aktualizacje i wszystko gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wrzucę później logi z OTL.Ale mam jeszcze jeden problem mianowicie zainstalowałem wczoraj nowego antywirusa tego z najnowszego cda i przeskanowałem całego kompa i znalazł on 2 wirusy które zlikwidowałem. podczas gdy antywirus skanował pojechałem na zakupy ale gdy wróciłem wyskoczył mi okienko ze catalyst został zamknięty od paru dni (jakoś ten moment gdy zauważalnym spadki FPS) kiedy odłączę modem od portu usb i podłącze go ponownie komputer nie wyszukuje urządzenia czynność muszę powtarzać parę razy lub zresetować komputer żeby urządzenie zostało wyszukane poprawnie czy to może być tez z powodu np płyty głównej?

a o to logi z OTL.

Extras.Txt

OTL.Txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...