Skocz do zawartości

Pamjentniki Thergorka - reaktywacja


Thergor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

>wyszukałem stillborn w google

>w grafice wyskoczyły mi ludzkie płody i niedorozwinięte dzieci

>Never Again...

Wpisz w google "Los Asesinos del Sur". Odkryjesz mhoczną tajemnicę Stillborna :) Swoją drogą, trudno odejść od tej tajemnicy :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kościele na szesnastą, na Gorzkie Żale. No i tam w sumie fajnie było, bo ładnie śpiewają. Ale na tacę jak zwykle nie dałem, ukradłem te 5 złotych. eyes.gif

Zobaczcie moje prace z gimpika:

post-955018-0-35585500-1394990797_thumb.

post-955018-0-94297200-1394990807_thumb.

Prawda że słitaśne? :*

Bo z plastykusi to mam 5 :*

Z informatykusi też. :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Germotta Nie bądź naiwna. :P W real life mam nastawienie barwne literackie (szkoda że nie słyszałaś jak na polskim opowiadam. :* ) plus jakieś wtręty naukowe. A później mówią żebym ż używał skrótowców w mowie, takich jak "cb", "fb" i tego typu uproszczeń. Trudno słuchać takiego dialektu :/

@up Jak wrócę ze sqlkusi to zmienię. :*

No ale ja zaraz do sfoih loffciaków idę, w zespole szkółkusi w... Ajaj, bym się o mało co nie wydał i by przyszli z pochodniami.... :* W każdym razie do sklepu zajdę po drodze bo te 24zł z tacy co mi się uzbierało, ciąży nieco w kieszeni. :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrrrrrr, kurde mol!!!! Ale jestem zuy.!!1 W szkole z głupiego sprawdzianu z niemieckiego dostałem 3+. Myślałem że szlag mnie trafi, bo na koniec roku chcę mieć 4! Będę musiał poprawić, jeszcze w tym tygodniu! :(

Ale nie to jest najgorsze! Wracam do domu, a tu komputera nie ma! Matka mi ukradła!! Wiem to od ojca, bo ona w pracy. I jeszcze powiedział mi, że będzie chciała ukraść telefon! Niedoczekanie, bo nawet pamjentnika nie będę mógł napisać. :cry: ;( :(:/ Na szczęście mój HTC zawsze jest w kieszonce. :( Będę musiał się pilnować. :( :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...