Skocz do zawartości

Pamjentniki Thergorka - reaktywacja


Thergor

Polecane posty

Fuj, znów mam katar. :/ A jutro jadę ze szkoły na jakieś uroczystości patriotyczne. :( Z weselszych informacji: zamówiłem sobie "Nie kończącą się historię" oraz Biologię Villego. Wszystko po przecenie, więc wraz z kurierem wyniesie mnie to ok. 160 zł. A gdzie indziej za samego Villego musiałbym dać 190. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Elo ziąmy i ziąmuffki. ;* Ale dzisiaj była żenada w sql. Jedna dziewczyna nagrywała lekcję biologii, jak jeden chłopak spał, drugi machał ręką, a mój skarbuś coś tam gadał w tle, po czym wrzuciła to na fejsbuka. rozpacz.gif Kolejna sprawa, że ksiądz cały czas siedzi na tej niebieskiej stronce i doniósł tej mojej. Oczywiście awantura, nagana i mama do szkoły. LOL.

Do tego chłopczyki na lekcji polskiego wyjmowali telefony i głośno gadali, to facetka się wkurzyła, przez co wysłała gospodarza klasy, Magdę, żeby po lekcji poszła do wychowawczyni i zaprosiła ją do klasy. Tamta się bała (!), to ja musiałem iść. Jak moja miłość to usłyszała, to zaczęła mi się taka wkurzona gapić w oczy (o tak, tylko z zamkniętymi ustami - icon_mad.gif ) To było dziwne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tu nikt nie pisze? :( Smutno mi...

Miło poczytać i dowiedzieć się że ktoś ma gorzej. Chociaż...

Dziś ksiądz na religi opowiadał o WOŚP. Dowiedzilśmy się że Owsiak jest przywódcą sekty,pierze pieniądze i chce przejąć kontrole nad Polską. Jeszcze jeden w klasie,który ma jakieś lekkie ADHD wpadł w szał...

Tylu wulgaryzmów to nawet w South Parku nie słyszałem. Uroki polskiego gimnazjum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortimer, u mnie jest normalna, porządna szkoła, na którą cały czas idą inwestycje, tylko czasem komuś coś odbije, jak z tymi telefonami na przykład, ale takie teksty o Owsiaku to nie ma mowy, by w ogóle przeszły. A jakieś niepełnosprawne umysłowo dzieci to mają zorganizowane nauczanie indywidualne, jak taka jedna dziewczynka, co jest zapisana w dzienniku do mojej klasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie męczą egzaminem, tylko proszą żeby sobie poczytać, coś utrwalić, pozapisywać się na jakieś kółka. I już. A ty Arturzyn, przecież jesteś dopiero w pierwszej klasie, więc ta twoja pani od polskiego trochę dziwnie się zachowuje.

Miałem też szansę się dzisiaj porządnie wyspać, bo tak to na lichym śniadaniu do szkoły po 8 albo i 9 godzin. Rzadziej siedem, ale pozapisywałem się na zajęcia dodatkowe i mam. ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historii z telefonami ciąg dalszy: na geografii (której uczy wicedyrektorka, ona odpowiada za wybryki uczniowskie i ogólny dozór) jeden koleś bawił się swoim samsungiem, a nauczycielka się kapnęła i kazała mu pokazać co ma. On się zaklinał że nic, aczkolwiek w końcu wymiękł, a facia wysłała gospodarza po mojego skarbusia. Ta przyszło i znowu zaczęła się awantura. :/ Wice stwierdziła, że nie będzie się denerwować, kazała mojej oddać chłopczykowi telefon, ale powiedziała, że później zadzwoni do mamy i na policję. LOL. Chyba nic nie było, ale później niesmak. ;_;

PS Dostałem 6 z polskiego i to z odpowiedzi! Pani powiedziała, że pierwszy raz stawia 6 z odpowiedzi, reszta klasy ma wziąć przykład z waszego Thergorka, którego nie musiała ciągnąć za język i opowiadał piękną stylistycznie polszczyzną. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak! cool_prosty.gif A na przerwie facia od polskiego podeszła i powiedziała, abym już nie pisał ściąg. biggrin_prosty.gif Ja mówię, że dzisiaj nie trzeba, a ona że pewnie zapasy robię. Pewnie się plotka z kartkówki o Napoleonie rozeszła. biggrin_prosty.gif Facia normalnie przy mnie stała i mi się gapiła na stolik oraz piórnik, obeszło się bez konsekwencji. smile_prosty.gif

Nawet na wuefie było fajnie! Graliśmy w gałę z pierwszą gimnazjum, ja stałem na bramce. Ktoś od nas kopnął piłkę w stronę bramki, przeszła obok, ja ją złapałem ręką jeszcze przed linią. Jakaś laska zaczęła gadać że rożny, a moja tępa mózgownica przyjęła postawę konfrontacyjną, więc powiedziałem "nie". Ona "tak!", czego następstwem było wypalenie przeze mnie "Zarzucasz mi oszczerstwo?!". xD Ci co słyszeli się zaczęli śmiać, lasencja cała czerwona się zrobiła, ale w końcu facet uznał tego rożnego. biggrin_prosty.gif

:*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, napiszcie coś, bo wash Thergorek ma dziś urodziny. ;* Niestety na jutro pani zadaua kartkufkę z WOSu (lol ;c), ale uwaga! Zostałem wybrany do komisji w wyborach samorządu szkolnego. 8) Tylko ja i 3 dziewczyny. 8) Ale i tak nie zdradzę mojego skarba, choć dzisiaj nie zrobiła kółka biol-chem (nie mogła ;c).

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ziomqi. ;* Miałem dzisiaj kartkówę z chemii, źle nie było. Do tego wywiadówka zaczęła się o 16.30, ale ode mnie nikt nie poszedł.

Wracając do chemii - zaczęliśmy kwasy i zasady. Pokazywała działanie różnych wskaźników, zrobiła roztwór z wodorotlenku sodu, a mój głupi kolega zaczynał się już kręcić przy cylindrze oraz strojąc sobie żarty do tej mojej. Ale się na niego wkurzyła, był krzyk! W sumie to miała powód. Później pomogłem jej posprzątać. 8))))) Wtedy już nie była zua. ;***

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hej, dawno nie pisałem, więc uznałem, że warto nieco przebudzić ten temat. Otóż miałem dzisiaj kartkuffke z hobbita tam i spowrotem. Napewno dostanę za nią piontke, tak jak z kartkuffki z histy. Nawet ściongi na niej nie miałem.

A mój sssssskarbuś taki dzisiaj w dobrym humorq. :33333333333333333333333333333

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...