Skocz do zawartości

Pamjentniki Thergorka - reaktywacja


Thergor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

JA nie miałem nigdy problemów ze wstawaniem. Przez 8 lat chodziłem na 6 rano na basen przez 8 lat. I tak 6 razy w tygodniu, a dodatkowo basen po południu również po 6 razy. Ja też się nawet cieszę, że za chwilę szkoła, ale to tylko z tego powodu, że nowa i będę miał 25 dziewczyn w klasie :) . To chyba jedyne plusy...

Up: Co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi, jak się do niej przytulę to będzie miała prezent. serduszka2.gif A tak serio, to u nas nie daje się prezentów na początek roku, tylko na koniec i kupuje to rada rodziców, za nasz hajs, czyli 5 zł od osoby. Fun fact: w pierwszej klasie miałem inną wychowawczynię (siostrę koleżanki, córkę nauczycielki) to kupili jej bransoletkę, pościel, słodycze i kwiaty, a teraz mojemu skarbowi to tylko kwiaty. ;(

Wnerwiają mnie te baby z rady, bo one przychodzą jak jest jakaś impreza w sql (robią ciasto i kanapki). Najpierw wchodzą w pupę wychowawcom, a później obgadują ich. Wiem, bo je podsłuchiwałem. I w tym roku, i tamtym. puknijsie.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phihihihhihi, nie rozśmieszaj mnie. Rada rodziców ustala składkę, wysyła skarbnika, a ten sępi od ludzi. No i weź nie daj, a zaraz będą dzwonić do domu jakieś kobiety, co to się upominają na chama. A żeby tergorować, to się kupuje z dobrej woli, a nie z przymuszenia. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, tableta? Czy to aby nie przesada?

A dzisiaj, jak zwykle w środę (wakacyjną) byłem na targu i jak zwykle kupiłem łososia. I spotkałem swoje koleżanki! A co lepsze panią od histy-WOSu oraz pana od matmy-fizy. xD Była z nim jego żona, co mnie chemii uczyła (na szczęście to czas przeszły), gdy ta moja była na macierzyńskim. xD Byłem jeszcze w szmateksie, bo ojciec nalegał, tam kupiłem sobie zapalniczkę z Konugą.

blog-0337567001408523386.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z mamą na jeżynach, to znaczy powiedziała że nie muszę zbierać, tylko jej pilnować, bo ją jeszcze ktoś zabije. o_O Śmiałem się z niej, ale poszedłem, a tam prowadziłem obserwacje biologiczne. Znalazłem m.in. gniazdo os, a później szkielety jakichś zwierząt. Był kręgosłup i dwie czaszki, jedna w nienaruszonym stanie, to bawiłem się jej żuchwą [otwierałem i zamykałem]. W końcu ją wyjąłem, a potem nawet udało mi się usunąć dwa zęby, które zachowałem. Niestety nie te duże kły. :( Ale było super, jutro liczcie na zdjęcia. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak rozglądając się w terenie natknąłem się na pierwszą czaszkę (ustawiłem do zdjęcia):

GbH30Y.jpg

2Gf4yN.jpg

Wtedy zatrybiłem, że w pobliżu mogą być jeszcze inne fragmenty. Na poszukiwania wszedłem w las. Był kręgosłup i czaszka. Poustawiałem do zdjęć. ;)

Hldguj.jpg

5MNk74.jpg

1rEuQ8.jpg

NpEDoy.jpg

BECR5f.jpg

3UC2XM.jpg

Czo to za zwierzaki, bo nie jestem pewien. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...