Skocz do zawartości

Pamjentniki Thergorka - reaktywacja


Thergor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Lol, wczoraj oglądałem Śmierć na 1000 sposobów i pokazywali jak facet rzygnął do ust kobiety (a ta się tym zadławiła), ponadto jakiś koleś wszedł do jakuzzi i jakoś niefortunnie usiadł na rurze. Ta mu wyssała jelita i wszystko było widać. Smaczne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, wczoraj oglądałem Śmierć na 1000 sposobów i pokazywali jak facet rzygnął do ust kobiety (a ta się tym zadławiła), ponadto jakiś koleś wszedł do jakuzzi i jakoś niefortunnie usiadł na rurze. Ta mu wyssała jelita i wszystko było widać. Smaczne...

Ja oglądałem niedawno jak facet zginął przez porażeniem prądem i to w momencie jak grał na konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na XKlocku. :trollface:

Ha, podjąłem najlepszą decyzję w życiu (no, oprócz zarywania do wychowawczyni :chytry:), otóż przerzuciłem się ze zuodzejskiego PejPala na PejSejfKard i od razu kupiłem w kjosq doładowanie 50zł. Burżuj jak się patrzy. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieram Jade Empire z neta. xD Nie chce mi się kupować w pudełku, tylko miejsce zajmuje. A tak to usunę i zapomnę, ew. wrzucę instalkę na zewnętrzny SSD.

GOG rlz! :trollface:

Właśnie pykałem sobie w Boskość II i w sumie to niezła gierka jest, taka na 7. Loffciam Divinity, jedynka była total cool, beyond takie meh..., ale II na plus, choć nie dorównuje pierwowzorowi. :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...