Skocz do zawartości

Pamjentniki Thergorka - reaktywacja


Thergor

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ojej, dziwna ta twoja szkoła. :o A do mojej matki przyszły dzisiaj jakieś jagody, Goji bodajże. Tak, tak się nazywały. I ja zjadłem dwie, ale już nie zjem więcej, bo one są od cholery drogie, a poza tym one wcale nie mają udowodnionego działania, każdy pisze o nich co chce, a jakaś laska na necie opisywała swoje tygodniowe (!) rewelacje żołądkowe, bo spożyciu tych jagód. Rzal, jak moja matka będzie po tym umierać, to wam napiszę. XD I się może oduczy kupowania tych magicznych specyfików z internetu. Phi, nadzieja umiera ostatnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Siemqa, ziomqi! To ja, wasz kohany Thergorek, jak będe miau czas, to wżuce wam zdjencie mego śfiadectfa. Puki co, wieccie że mam 5 z polzkiego. Aha, morzecie mi pozazdroździć poniewasz, gdysz kupiłem sobje watch_dogsy i sie uzalerzniłem. cool_prosty.gif

Mua. :******

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę sieę rze byłem dzisiaj z tatą u wujostwa. Ciotka ochrzaniła syna (zaś mojego brata), że nie ma tak wysokiej średniej jak ja, a 4.3. Hihi. :P Ja oczywiście braciaka wsparłem i powiedziałem rze to i tak fajnie. No, wążne by poniżej 4 nie schodzić, poza tym niezły historyk z niego. :D Tak koha to histe, azsz szok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ziomqi. :P Musze sie pochwalić, rze byłem dzisiaj na targu i kupiłem sobje pare żeczy. 8) Oto ih lista:

# Srebrny zegarek Perfect za 30zł

# 0,5 kg czereśni za 5,5zł

# Procę za niepamiętam ile

# łosoś wendzony za -II-

# Trochę szyneczki za j.w.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...