Skocz do zawartości

Rozwiązany: Battlefield 3 problem z synchronizacją


Alkatrazino

Polecane posty

Witam, otóż od pewnego czasu pojawił się irytujący problem z Originem, a mianowicie chodzi o to, że wyskakuje błąd synchronizacji, co tylko bym nie zrobił on i tak się przy uruchomieniu pojawi. W tym wszystkim najgorsze jest to, że zaczął wyskakiwać (jak kombinuje z synchronizacją tak się dzieje) błąd z aktywacją gry, gdy wchodzę na serwer (poniżej zamieszczam screena), po podaniu danych logowania dołączam normalnie, lecz irytujący jest owy błąd ! Jeszcze zauważyłem, że Origin podczas gry nie działa. :/ Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ? ;c

http://imageshack.com/a/img20/3282/7p9o.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawa wygląda w przypadku połączenia sieciowego? Czy masz komunikat, że nie masz dostępu do internetu mimo, że działa? Próbowałeś powyłączać wszelkie programy działające w tle, antywirusy itp. i sprawdzić ponownie synchronizacje w grze? Problem występuje na każdej przeglądarce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle mnie zrozumiałeś, chodzi o to, że Origin tak jak by w ogóle nie czytał, czy gram, nawet jak zdobyłem osiągnięcie to wywaliło z automatu do pulpitu i ten komunikat w chmurce ,,Zdobyłeś to i to, za tyle i tyle punktów", patrzyłem również czy wyświetla się status "w grze", wynik negatywny cały czas wyświetla się "online" co bym nie robił. Już sam nie wiem o co w tym chodzi. confused_prosty.gif

Zaraz wyłączę antywira i napisze rezultat.

@edit

oO bardzo dziwne, wyłączyłem antywira, włączyłem kampanie i jest normalnie ! klaszcze.gif Włączyłem antywira i wyłączoną wcześniej synchronizacje zapisów w chmurze, dołączam do serwa, patrze działa jak należy !serduszka2.gif

Niby taka błachostka, a umknęła mi, dzięki za radę, do zamknięcia. icon_smile.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...