Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SirNick

Splinter Cell Conviction - dziwne lagi

Polecane posty

Zainstalowałem grę z płyty dołączonej do czasopisma (pamiętać by nie używać słowa gazeta) i pojawił się dziwny problem. Bez względu na ustawienia graficzne i ich jakość, czy konto uplay jest offline czy online mam dziwne lagi w grze. Początek przeszedłem bez większych problemów natomiast problemy zaczynają się od misji gdzie trzeba wydostać się z bazy wysadzając helikopter. Mam wrażenie, że klawiatura mnie nie słucha duszę przyciski jak Pan Bóg przykazał a one działają jak chcą.

Przykład duszę W a on idzie przerywając co chwilę albo nie idzie w ogóle, odnosi się wrażenie jakby po każdym kroku robił sobie przerwę albo chwilę działa wszystko normalnie by nagle zaczynało się zacinać. Całe otoczenie zachowuje się normalnie nie widzę, żeby gra klatkowała ma się wrażenie, że to tylko Sam się blokuje. Nie wiem może ktoś miał podobnie. Przed chwilą sprawdzałem inne gry i działają MW3 śmiga.

Sprzęt

Intel G3420, 8 gb, Gforce 650 Ti, Windows 8.1 64 bit no i klawiatura niestety bezprzewodowa ale jak pisałem inne gry działają. Podobnie rzecz ma się z DEUS EX

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...