Skocz do zawartości

Rozwiązany: Batman: Arkham City - pomoc przy rozwiązaniu zagadki Riddlera


Stillborn

Polecane posty

Witajcie.

Mam problem (tadam) z jedną z zagadek Riddlera, w dzielnicy Park Row. Popatrzcie na poniższy screen:

2014-02-19_00001.jpg

Niby wszystko jasne. Jedynym rozwiązaniem wydaje mi się użycie w tej sytuacji wybuchowego żelu (co poleca np. solucji z gry on-line). Problem polega na tym, że bez znaczenia jest, w jakiej kolejności zalepię kropki od znaków zapytania, żel wybucha najpierw z prawej, potem z lewej, a dopiero na końcu po środku. A powinno być na odwrót, by rozwiązać zagadkę.

PS

Znaki zapytania są w zamkniętej klatce, więc inne gadżety Batmana tutaj nie pomogą. Chyba, że jednak tak, tylko ja na rozwiązanie nie wpadłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem, ale rozwiązałem go w następujący sposób. Wpierw dajemy żel na wszystkie znaczniki, potem używając przybliżenia (bodajże klawisz Z) w odpowiedniej kolejności (kombinacja to środek, później lewy znacznik i na końcu prawy). Dzięki temu te znaki będą wybuchać pojedynczo, a nie razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... wiedziałem, że rozwiązanie będzie AŻ tak proste. Tym bardziej, że to jedyne, czego nie spróbowałem :]. Dzięki wielkie

Zanim zamknę ten temat, prosiłbym o pomoc w jeszcze jednej zagadce, z którą sobie nie radzę, a tracę cierpliwość (ostatnia, jaka została).

2014-02-20_00001.jpg

2014-02-20_00002.jpg

Ma ktoś pomysł, jak rozwalić tą sklejkę zasłaniającą trofeum? Imo trzeba kombinować z wyrzutnią lin, ale za Chiny Ludowe nie mogę jej rozbić. Raz mi się nawet udało z liną wznieść na tyle, że... Gacek przenikał sklejkę głową :]. Ale ścianka pozostała w nienaruszonym stanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...