Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Forumowicze o Sobie

Polecane posty

Siemano! Jestem Grzesiek, dla kolegów Grzehu. Chodzę do 2 klasy gimnazjum i jest tutaj zajefajnie xD, choć facetka od maty jest stara. Mam dziewczynę Andżelikę i ma fajne cycki. Na komputerze lubię grać w takie tytuły jak Fifa, PES i Call of Duty.

Narka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEHOLD - oto linkacz do mojego prze-folderu z makrosami z animoo&mango. Rok zbierania, ponad 2500 plików...

Ale zanim co poniektórzy zaczną się cieszyć, a inni zarzucą mi szmaciarstwo za złamanie zasady karmienia łyżeczką, przeczytajcie poniższy haczyk:

widok folderów uniemożliwia skopiowanie publicznego linku obrazku, ergo żadem nie zatrybi z aktualnym skryptem forume, bo brakuje im rozszerzenia. Inaczej mówiąc daję wam ponad 2500 obrazków, których i tak nie będziecie w stanie użyć o ile nie posiadacie własnego ftp na gógl drajwie i nie znacie metody kopiowania z niego publicznych sznurków.

trick.jpg

W ostateczności możecie też je skopiować na jakiś imgur, czy cuś, ale wydaje mi się, że już szybciej byłoby użyć gógel grafika...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej mówiąc daję wam ponad 2500 obrazków, których i tak nie będziecie w stanie użyć o ile nie posiadacie własnego ftp na gógl drajwie i nie znacie metody kopiowania z niego publicznych sznurków.

>What is ctrl + prt sc

>what is ctrl + v

>what is crop image

Nie, żebym tego w ogóle potrzebował, obrazky zapisujo się normalnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym tego w ogóle potrzebował, obrazky zapisujo się normalnie

Zdziwiłbym się gdyby tak nie było. "Problem" ewentualnych interesantów polega jednak na tym, że nie będą w stanie użyć obrazków bez hostingu. Inaczej mówiąc dałem repo, ale nie pokazałem jak z niego korzystać.

A jak ktoś potrafi to ma free repo, ergo everybody wins.

@rapandmgsfan - trochu słaby ten twój żart skoro musisz go tłumaczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BEHOLD - oto linkacz do mojego prze-folderu z makrosami z animoo&mango. Rok zbierania, ponad 2500 plików...

Ale zanim co poniektórzy zaczną się cieszyć, a inni zarzucą mi szmaciarstwo za złamanie zasady karmienia łyżeczką, przeczytajcie poniższy haczyk:

widok folderów uniemożliwia skopiowanie publicznego linku obrazku, ergo żadem nie zatrybi z aktualnym skryptem forume, bo brakuje im rozszerzenia. Inaczej mówiąc daję wam ponad 2500 obrazków, których i tak nie będziecie w stanie użyć o ile nie posiadacie własnego ftp na gógl drajwie i nie znacie metody kopiowania z niego publicznych sznurków.

trick.jpg

W ostateczności możecie też je skopiować na jakiś imgur, czy cuś, ale wydaje mi się, że już szybciej byłoby użyć gógel grafika...

Ja zrobiłem to trochę inaczej - dodałem do Chrome'a aplikację składającą się z pliku HTML, w którym trzymam odnośniki do innych

plików (coś jak te twoje foldery). W nich natomiast znajdują się zalinkowane gify, wystarczy więc kliknąć PPM i skopiować link. Wg mnie dużo prostszy sposób. Jak jeszcze rozkminię, jak chodzi JavaScript w Chrome'ie to wstawię też sobie guzik do dodawania grafik jednym kliknięciem i tylko wybieraniem odpowiedniego folderu. Sposób dość nieopłacalny i karkołomny, ale jako sposób na użycie i się amatorsko HTML, CSS i JS w praktyce nadaje się idealnie (nie mam serwera ani pomysłu na jakąś stronkę internetową, a chciałem znaleźć motywację do nauki :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojego powodu nikomu nie będzie przykro.

BTW. Foshek. Jeśli chciałbyś dodać jeszcze jakąś złotą myśl do swojej sygnaturki, to polecam przejrzeć ostatnie komentarze z Powrotu Qbusia. Może jak będę to widział codziennie na forume to przestanę pisać takie rzeczy. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...