Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

mysz growa do 150zł

Polecane posty

Szukam dobrej jakościowo i dokładnej myszy. Lubię raczej większe modele. Bardzo dobrze leżą mi w dłoni myszki pokroju logitechowej serii G z wypustką pod kciuk z lewej. Dla mnie to idealny kształt. Co porządnego można znaleźć w takim przedziale cenowym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić Ci myszkę Sharkoon Drakonia. Mysz bardzo dobrze leży w dużej dłoni, dpi nie ma żadnych problemów (sensor Avago 9500), gryzoń bez problemów spisuję się w fps'ach, strategiach itd. Oprogramowanie jest w miarę łatwe, aby przypisać sobie ustawienia według własnego życzenia. W sumie dużych wad nie zauważyłem, ale z początku zdawało mi się, że gryzoń nawet po usunięciu ciężarków jest ciut za ciężki. Po czasie i przyzwyczajeniu można już o tym zapomnieć ;). Jednym może się nie podobać to, że ślizgacze są plastikowe (mi jednak to nie przeszkadza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwyt palm. Jednakże...odpowiadajcie tutaj koledze powyżej, bo ja po analizie tego, jak przymierzałem sobie do dłoni myszki w Saturnie itd. i odkryciu przed chwilą, że Logitecha G500 można dostać koło 180 zł postanowiłem troszkę dołożyć, trochę dopłacić za markę i zamówiłem już myszkę w X-Komie. Także temat zostawiam koledze smile_prosty.gif

Edit: kolegi nie ma, więc temat do zamknięcia. Sry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkładkę? Nie pamiętam, ale jakiś tani Mediatech czarny za ok. 20-30zł smile_prosty.gif A i tak nie za bardzo chciał z moim domowym Deathadderem współpracować, więc Razerek jeździ po samym drewnie smile_prosty.gif A DPI ustawiam na maxa zawsze, w grze regulując tylko czułość w opcjach.

Btw. To mierzenie to ja mogę sobie w buty wsadzić smile_prosty.gif Wg niego do palm gripa potrzebuję ok. 16-16,5cm, a np. najdłuższy Razer nie ma nawet 14cm smile_prosty.gif Zresztą...prawie żaden Razer nawet do Claw Gripa by się w moim przypadku nie złapał smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...