Skocz do zawartości
Ghost

Cytat: "Gra u wszystkich nie działa"

Polecane posty

Jeszcze się w historii CDA nie zdarzyło, żebyśmy wydali grę która zadziała u wszystkich. Zawsze znajdzie się parę osób, u których z jakichś powodów gra nie działa, albo działa źle. Im ciekawszy tytuł, tym więcej osób po niego sięgnie i tym większa szansa, że znajdą się osoby u których nie zadziała. Rozumiem, że szukają pomocy i porady, ale proszę bez takich dyrdymałów w stylu:

"że gra wszystkim nie działa", "bubel bo u nikogo nie chodzi", "większość nie może zagrać".

Prawda jest taka, że te gry u zdecydowanej większości osób chodzą bez problemów. Gdyby "nie chodziły u większości" to byłbym już zasypany mailami i listami reklamacyjnymi. A tak nie jest i nigdy nie było. Raz reklamacji jest mniej, raz więcej, ale zwykle problem dotyczy kilku, a w bardzo rzadkich wypadkach kilkunastu osób. Na ile mogę staram się pomóc, czasem sami czytelnicy trafiają na rozwiązanie. Nie wynika to z mojej niewiedzy czy braku chęci, ale z prostego faktu, że nie udaje mi się na redakcyjnych komputerach uzyskać opisywanego problemu. A skoro nie mam tego problemu to tylko mogę zgadywać w ciemno, czy dana porada coś pomoże czy nie. Więc czasem uspokójcie nerwy i zastanówcie się co piszecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...