Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mnicho

Czy warto kupić Call of Duty Ghosts + Season Pass ?

Polecane posty

Zastanawiam się nad kupieniem Call of Duty Ghosts + Seasson Pass to kosztuje prawie 200 zł ,a sam Ghost bez Seasson Pass 100 zł , i mam taki dylemat bo z jednej strony za tą 100 moge sobie kupić sobie kupić inne gry , nie wiem co robić ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy CoD jest praktycznie martwą grą. W godzinach szczytu w weekend grało tam ~5000 osób, dla przykładu CoD 4 osiąga takie wyniki obecnie. Rozgrywka toczy się niemal ciągle z tymi samymi ludźmi, a znalezienie pełnej gry momentami może być problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na kampanię dla pojedynczego gracza kupno samej gry jest opłacalne. Oczywiście tylko gdy podchodzisz pozytywnie do kampanii w serii COD. Multiplayer to ponowna powtórka z rozgrywki, która po prostu trąci już myszką.

Jeśli szukasz dobrej gry na multi to skłaniałbym się bardziej w stronę BF4. Oczywiście najlepiej byłoby poczekać, aż stanieje edycja Premium, a sama gra zostanie ostatecznie załatana, bo ludzie nadal narzekają na uprzykrzające rozgrywkę błędy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeśli bardzo chcesz pograć w CoD'a to lepiej kup bez Season Passa, bo na pewno nic fajnego nie dają te dodatki, a jeśli chcesz naprawdę dobrą strzelankę to kup sobie Battlefield 4 lub 3 (obie części są podobne, a serwery w 3 nie są martwe, a nawet wręcz przeciwnie i podobno 4 ma tyle bugów, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego, ale to tylko kwestia czasu aż EA to poprawi), a multi daje o 105 razy lepszą frajde. Podsumowywując chcesz dobrego fpsa ? Battlefield. Chcesz dynamicznego fps'a ? Kup CS'a GO, bo CoD poza fabułą nic Ci więcej nie zaoferuje, a cena pomiędzy CoD'em i CS'em jest duża. Ale w końcu to twoje pieniądze ;) (aaa i jeszcze tak dopowiem, że za CS'a GO dasz 20zł i za Battlefielda 4 dasz 80zł czyli wychodzi na to, że masz 2 gry które są przeepickie w cenie jednej, słabszej) Przemyśl to (no chyba, że się spóźniłem xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno Kupie bez Season Pass , CSGO mam juz , gra mi sie fajnie , BF3 tez mam ale w 4 nie widze nic fajnego , wole se premke dokupic do 3 i sie bawic a to tylko 50 zl . A co do ghosta , samego kupie , bardzo lubie takie FPSy ,dynamiczne itp . Dzieki za odp icon_lol.gif . PS . sry za blendy ,cos nie tak z klawiatura .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...