Jump to content
Crudusek

"Bzyczący" gtx 760... [HELP!]

Recommended Posts

Witajcie!

Nie wiem czy nade mną wisi jakieś fatum, ale znowu mam problem z gpu, tym razem gtx'em 760. Zakupiony 25 grudnia dotarł do mnie 9 stycznia. Na początku ten problem zbagatelizowałem, ponieważ ustał na jakiś czas. Pojawił się on kilka dni temu podczas gry w AC IV [wcześniej nic się nie działo bo wentylator nie pracował pod odciążeniem]. Gdy po raz 1 ten problem się pojawił, wyłączyłem AC IV i po kilku minutach problem znikł. Jednak dziś bzyczenie znów się odezwało i do teraz nie ustaje. Owszem bzyczy ciszej niż podczas gry w AC IV, ale mnie to irytuje. Podejrzewam że coś jest nie tak z wentylatorem. Nie mam pojęcia co z tym począć. Nie chcę znowu być pozbawiony karty graficznej przez 2 tygodnie... Gtx 760 jest to gigabyte windforce 3 rev 2.

Pozdrawiam i proszę was o pomoc!

Edited by Crudusek
Link to comment
Share on other sites

Nie są to na pewno cewki. Co ciekawe teraz problem ucichł i na 100% mocy wentylatora nie występuje. Przy 100 % mocy wentylatorów słychać tylko szum powietrza i i cichutkie wycie co chyba jest normalne. Zobaczę jeszcze vsync.

Synchronizacja pionowa cały czas włączona. Patrząc po innych forach dowiedziałem się że ludzie mają podobny problem oraz że to cewki bzyczą.

Edited by Crudusek
Link to comment
Share on other sites

Problem jakby znikł. Może dlatego że teraz 2 dodatkowe wentylatory te ciche bzyczenie zagłuszają. Natomiast po dołożeniu 2 wentyli zestaw w spoczynku jest na moje ucho jest dosyć głośny i jakby buczy. Da się temu jakoś zaradzić?

Edited by Crudusek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...