Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 2 - gra nie chce się włączyć


mateusz786

Polecane posty

Witam. Kupiłem gre Call Of Duty Black Ops 2, zainstalowałem i gdy chce uruchomić gre poprostu nic sie nie dzieje, gra nie włącza się. Może ktoś już miał taki problem i jest w stanie mi pomóc? Nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. Czytałem kilka tematów o tym problemie ale w żadnym nie znalazłem rozwiązania.

Zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów - A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nwm jaki masz wind, więc to powinno być uniwersalne do wszystkich, no to zrób tak:

- W pierwszej kolejności otwieramy menu Start, gdzie odnajdujemy pole wyszukiwarki Wyszukaj programy i pliki (Windows 7) lub Uruchom (starsze wersje Windows).

- W polu tym wpisujemy komendę dxdiag, a następnie naciskamy przycisk enter (w Windows 7, możemy po prostu kliknąć myszką na aplikację, która ukazała się w wynikach wyszukiwania.

Ukaże nam się nowe okno, w którym możemy sprawdzić podstawowe parametry komputera.

Ważne są tylko zakładki: System i Ekran, resztę sobie daruj... Czyli podaj podstawowe rzeczy takie jak procesor, ram, model karty, windows.

PS: Ale jak chodził ci NFS MW 2 to z tym też problemów nie powinno być, jeszcze takie pytanko czy instalowałeś ponownie grę ?? Możesz jeszcze spróbować pobrać ją całą z platformy steam to zazwyczaj przy CoD-ach pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ścieżka wygląda "np" tak: D:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Call of Duty Black Ops II. W folderze powinieneś mieć oprocz różnych plików trzy aplikacje: t6sp, t6mp i t6zm, czyli te, które uruchamiają coda. Jeżeli nie masz takiej opcji to kliknij prawym i wybierz właściwości. Nastepnie zakładka zgodność. Tam sobie wybierasz zgodność z Windows XP SP 2. Możliwe że pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...