Jump to content
mateusz786

Call Of Duty: Black Ops 2 - gra nie chce się włączyć

Recommended Posts

Witam. Kupiłem gre Call Of Duty Black Ops 2, zainstalowałem i gdy chce uruchomić gre poprostu nic sie nie dzieje, gra nie włącza się. Może ktoś już miał taki problem i jest w stanie mi pomóc? Nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. Czytałem kilka tematów o tym problemie ale w żadnym nie znalazłem rozwiązania.

Zapoznaj się z zasadami tytułowania tematów - A.

Nwm jaki masz wind, więc to powinno być uniwersalne do wszystkich, no to zrób tak:

- W pierwszej kolejności otwieramy menu Start, gdzie odnajdujemy pole wyszukiwarki Wyszukaj programy i pliki (Windows 7) lub Uruchom (starsze wersje Windows).

- W polu tym wpisujemy komendę dxdiag, a następnie naciskamy przycisk enter (w Windows 7, możemy po prostu kliknąć myszką na aplikację, która ukazała się w wynikach wyszukiwania.

Ukaże nam się nowe okno, w którym możemy sprawdzić podstawowe parametry komputera.

Ważne są tylko zakładki: System i Ekran, resztę sobie daruj... Czyli podaj podstawowe rzeczy takie jak procesor, ram, model karty, windows.

PS: Ale jak chodził ci NFS MW 2 to z tym też problemów nie powinno być, jeszcze takie pytanko czy instalowałeś ponownie grę ?? Możesz jeszcze spróbować pobrać ją całą z platformy steam to zazwyczaj przy CoD-ach pomaga.

Edited by luki488

Procesor: Intel? Core? i5-3470 CPU @ 3.20 (4 CPUs)

4096MB RAM

Windows 7

Nie widze żeby tu pisało o karcie coś ;/

Nie próbowałem instalować od nowa ale zaraz to zrobie i zobaczymy czy to coś da

Zainstalowałem od nowa i nic nie dało gra dalej się nie włącza

Edited by mateusz786

To weź w steam, kliknij prawym na gre i właściwości, następnie PLIKI LOKALNE i SPRAWDŹ SPÓJNOŚĆ PLIKÓW GRY...

Zapomniałem dodać żebyś pobrał najnowsze serowniki karty graficznej, szczególnie jak masz GeForce-a. Również zaktualizuj direct-a.

Edited by luki488

ścieżka wygląda "np" tak: D:\Program Files\Steam\SteamApps\common\Call of Duty Black Ops II. W folderze powinieneś mieć oprocz różnych plików trzy aplikacje: t6sp, t6mp i t6zm, czyli te, które uruchamiają coda. Jeżeli nie masz takiej opcji to kliknij prawym i wybierz właściwości. Nastepnie zakładka zgodność. Tam sobie wybierasz zgodność z Windows XP SP 2. Możliwe że pomoże.