Skocz do zawartości

Swatro

Polecane posty

mam pytanie odnośnie etykiet i uwodzenia

jestem strażnikiem ze mną jest rhulana,elfia czarodziejka,forgimm, oni niemają etykiety i uwodzenia

tylko gladys ma ale ją odstawiłem dlatego że lepsza od niej jest eldia czarodziejka

i co dalej

gladys mam dołączyć do drużyny i wyrzucić kogoś? niewiem czy ta etykieta i uwodzenie jest potrzebne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etykietę wystarczy mieć tylko na poziomie ósmym, więc to żaden problem, "sama gra" preferuje, aby ją miała rozwinięta postać główna (przykładowo dostaje bodaj jakiś amulet, który ją podwyższa). Jeśli chodzi o uwodzenie, przydatne jest ono w niewielu przypadkach (zresztą tak jak i etykieta), należy mieć też na uwadze, że jeśli się chce te - w sumie mało znaczące - możliwości jej użycia wykorzystać, powinno ją się rozwijać u dwóch osób z odrębną płcią, gdyż facet "działa" na kobiety, a kobieta...

Preferowanyni postaciami do rozwijania uwodzenia są Gladys i Dranor, a np. amazonkom i elfom mniej się opłaca rozwijać wszelkie umiejętności społeczne, ponieważ trzeba wyłożyć na początek trochę więcej punktów (mają początkowe kary), ale to nic takiego (w każdym razie na pewno nie opłaca się tych statów podnosić Rhulanie, ma oprócz tego niską charyzmę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...