Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gyug

Laptop do gier za 2500 zł

Polecane posty

Tak jak wyżej napisałem, zamierzam kupić laptop za ok. 2400-2500 zł. Ewentualna dopłata zależy od sprzętu, ale nie wykluczam jej. wink_prosty2.gif Praktycznie jedyna rzecz, która naprawdę się dla mnie liczy to parametr wydajność/cena, bo laptopa będę używał głównie do gier. Laptop musi posiadać napęd optyczny i to chyba jedyna wymagana rzecz. Jeśli chodzi o system to fajnie gdyby był, ale jak się trafi lepszy laptop bez, to przeboleję jego brak.

P.S. Znalazłem taki model na allegro i byłbym nawet gotowy do niego dopłacić te 100zł, ale czy aby procesor nie będzie bardzo ograniczał karty graficznej ?

http://allegro.pl/le...3818529512.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop podany wyżej jest również dobry, ale ma gorszą grafikę, co rodzi pytanie : Lepiej kupić laptop z gorszą grafiką i lepszym procesorem, czy gorszym procesorem i lepszą grafiką ? (Jakieś alternatywy ?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o laptopa, którego podałeś w pierwszym poście czy Lenovo Y580A to zdecydowanie Ci go polecam, ponieważ jest to najwydajniejszy laptop w tym przedziale cenowym. Połączenie i3 3 generacji z mocną i wydajną kartą GTX660M sprawi, że wszystkie gry uruchomisz na wysokich detalach bez problemu. Wiem to, bo sam od niedawna mam tego laptopa, i jestem nim zachwycony. Żadna gra nie schodzi w detalach poniżej wysokich, więc z ręką na sercu ten model właśnie Ci polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...