Jump to content
gyug

Laptop do gier za 2500 zł

Recommended Posts

Tak jak wyżej napisałem, zamierzam kupić laptop za ok. 2400-2500 zł. Ewentualna dopłata zależy od sprzętu, ale nie wykluczam jej. wink_prosty2.gif Praktycznie jedyna rzecz, która naprawdę się dla mnie liczy to parametr wydajność/cena, bo laptopa będę używał głównie do gier. Laptop musi posiadać napęd optyczny i to chyba jedyna wymagana rzecz. Jeśli chodzi o system to fajnie gdyby był, ale jak się trafi lepszy laptop bez, to przeboleję jego brak.

P.S. Znalazłem taki model na allegro i byłbym nawet gotowy do niego dopłacić te 100zł, ale czy aby procesor nie będzie bardzo ograniczał karty graficznej ?

http://allegro.pl/le...3818529512.html

Link to comment
Share on other sites

Laptop podany wyżej jest również dobry, ale ma gorszą grafikę, co rodzi pytanie : Lepiej kupić laptop z gorszą grafiką i lepszym procesorem, czy gorszym procesorem i lepszą grafiką ? (Jakieś alternatywy ?)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o laptopa, którego podałeś w pierwszym poście czy Lenovo Y580A to zdecydowanie Ci go polecam, ponieważ jest to najwydajniejszy laptop w tym przedziale cenowym. Połączenie i3 3 generacji z mocną i wydajną kartą GTX660M sprawi, że wszystkie gry uruchomisz na wysokich detalach bez problemu. Wiem to, bo sam od niedawna mam tego laptopa, i jestem nim zachwycony. Żadna gra nie schodzi w detalach poniżej wysokich, więc z ręką na sercu ten model właśnie Ci polecam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...