Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tivii

Pasywny cooler do i3.

Polecane posty

Jaki model tego Pentiuma? Jak nie będzie sporo wyższe TDP, to można próbować. Choć tak jak wyżej - niekoniecznie jest sens zmiany na i3, prędzej na i5 i tutaj raczej bym też zmienił cooler (bylebyś nie kupił do niego boxa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podam jaki mam sprzęt. Pentium dual-core E5400, Radeon Hd 7750, VP 450(polecany przez was), 4GB ram ddr2.Wyżej podana płyta pod nowy procesor lezy i sie kurzy. Głównie gram w World of Warcraft z mnóstwem addonów i komputer niestety nie wyrabia... Czekam na wasze opinie, czy warto zmienić na i3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, TDP takie samo, więc cooler powinien wyrobić. Wzrost wydajności odczujesz po przejściu z tego kastrata, ale i tak to jest przejście z dwóch rdzeni na dwa rdzenie, ja wolałbym trochę lepszy ugprade ;). Ale do wowa starczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że masz jakiegoś Pentiuma pod podaną płytę. W takim przypadku jak mówisz to zmiana na i3 ma dużo wiekszy sens. Choć i tak lepiej do i5 dozbierać.

Skoro teraz siedzisz na LGA775 to podaj dokładny model chłodzenia, bo może nie mieć zapinki pod LGA1155.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...