Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majsterzpolski

Steam (cs 1.6), windows 7 64bitowy - ciagle problemy z uruchomieniem

Polecane posty

Witam was. Niedawno miałem formata. Chciałem odpalic steama,ale mam ciągle problemy z nim... Raz odpalam obraz robi sie czarny i musze wyłączać poprzez menadżer zadań. Drugi widoczne jest tylko malutki kwadracik z głównego okna cs i nic nie da sie zrobić. Obecnie mam jakby powiększony obraz na środek ekranu, litery są strasznie duże i też nic nie da się zrobić, bo kursor nie dosięga do ramek,żeby je przesunąć (poniżej posta załączę zdjęcie). Przedstawię wam moje kroki (które wyczytałem na forach itd)

-Instalacja najnowszych sterowników graficznych

- sprawdzanie spójności plików

- reinstall z dysku C na D itd

- reinstall stema

- uruchomianie w zgodności z systemem XP (SP3) i jako administrator

- Włącz funkcje DEP dla wszystkich programów i usług oprócz wybranych poniżej: no i wybrałem hl.exe

Obecnie wszystko powyłączałem (zgodności, funcje DEP itd), czekam na wasze propozycje. Po włączeniu CS oto jaki obraz akualnie widnieje (wybaczcie zdjęcie robione komórka inaczej nie dało rady):

post-998977-0-97821500-1388774637_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wartość którą wpisałem zostaje. Wpsiuje -w... i ok (niby wszytsko dobrze,żadnego błędu). Wydaje mi się,że powinno się wpisywać cały wyraz w... i h... (tylko nie pamiętam jak on brzmiał :/)

Kiedy wchodze w opcje, obraz mam tak mocno przybliżony, że nie moge "dosięgnąć" do zmiany rozdzielczości

post-998977-0-98561200-1388779249_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...