Skocz do zawartości

Rozwiązany: Battlefield Bad Company 2 - "skaczący" celownik


Chrupek753

Polecane posty

Dostałem ww. bf'a, ale nie da się precyzyjnie wycelować, tylko w kampanii jeszcze jako tako da się grać. Z niedużej odległości nie ma tragedii, ale jak trzeba przycelować ze snajperki to prędzej mnie wyeliminują niż uda mi się ustawić celownik w odpowiedniej pozycji. Próbowałem już ze zmianą czułości myszy w grze, sterownikach, ale to nic nie daje ;/ Wygląda to tak jakby celownik przeskakiwał przy delikatnym poruszaniu o 0.2-0.5cm,,, Niezależnie od tego jakie detale ustawię, czy włączę synchronizacje czy nie to ciągle to samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to, że w każdej innej grze jest wszystko ok. Często też korzystam z Photoshopa i tam też nie mam żadnych problemów z precyzją. Dlatego pomyślałem, że to może jakiś problem z bf'em. Nie wiem czy da radę pozmieniać jakoś pliki konfiguracyjne, żeby może zminimalizować to przeskakiwanie kursora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się chwilowo rozwiązać problem. Zmniejszenie czułości w grze do 0.30 zamiast 0.60 zmniejszyło skakanie celownika do minimum. Za to ciężej teraz zrobić obrót o 180' nie mówiąc o 270 czy 360 :) Narazie innego sposobu nie znalazłem. Jakoś trzeba będzie grać do czasu, aż znajdę inne rozwiązanie. Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...