Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Demson

Steam - blokada na rynek, zabezpieczenie

Polecane posty

Hejo,

mam pytanie dość istotne. Otóż zapomniałem hasło do Steam i musiałem je zresetować. Udało mi się to bez problemów, ale przez to... dostałem blokadę na Rynek, jako tymczasowe zabezpieczenie przed potencjalnym "przejęciem" konta przez osoby trzecie. Ta blokada, wg notki jest czasowa. Abstrahując od tego, iż taka blokada jest dla mnie śmiesznym zabezpieczeniem (na bank, gdybym komuś podwędził konto, to brak możliwości kupowania/wymieniania przez kilka dni by mnie od tego odciągnęło), ale nie ukrywam, że zależy mi na tym, by móc wcześniej odzyskać w pełni władzę nad swoim profilem. Dlatego pytam - czy miał ktoś może podobne przygody? Czy napisanie maila do nich może coś dać? Jeśli tak, to co najlepiej im napisać? Jak to wytłumaczyć, jakie dane potwierdzające tożsamość im dać? Będę wdzięczny za wszelkie tipy.

Pozdrawiam i szczęśliwego 2014 wszystkim smile_prosty.gif

Do tego rzecz niesłychana - cały czas miałem informację, że w przypadku braku jakichś zastrzeżeń, będę mógł korzystać z rynku od 4 stycznia. Teraz to się zmieniło i pojawił się 6 stycznia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...