Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sector

[X360]FIFA 14 - Brzydka grafika w grze

Polecane posty

Czy tylko u mnie grafika w tej grze jest wręcz straszna? Mam oryginalną grę i oryginalnego, otrzymanego na święta X Boxa. Czemu tak może się dziać?

Gram na PAL 60.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wydałeś na tego XBOXA ponad 1000 zł to radziłbym go oddać i dozbierać do PS4. Ładowanie się w stare konsole to nie jest dobry pomysł. Grafika na XBOX i PS3 już nie będzie powalać i z tym trzeba się pogodzić. Kabel tutaj też nie ma znaczenia bo grałem na euro złączu jak i na HDMI. Obraz wyglądał podobnie ale tekstury wyglądały tak samo więc zmiana kabla tutaj nie pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma eurozłącza :].

A różnica pomiędzy 420p (czy 480?) a 720p jest znacząca. Więc proszę, nie wciskaj kitu.

Mi chodzi o przejściówkę z PS3(na XBOXA też chyba takie coś jest). Gdybym miał jeszcze PS3 to bym ci pokazał że różnica jest tylko w obrazie(i to mała, w zależności od tego jaki mamy telewizor lub monitor) a nie w teksturach jak to niektórzy twierdzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że nie każdy na tym się zna na tyle dobrze aby rozróżnić gdzie wina stoi po stronie gry, a gdzie po stronie obrazu. Najnowsza FIFA wygląda na starych konsolach jak edycja z poprzedniego roku więc może rzeczywiście coś jest z obrazem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...