Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devius

Rozwiązany: Gothic II: Noc Kruka. Brak kwestii na temat naładowania Oka Innosa u Vatrasa.

Polecane posty

Gram sobie już od dłuższego czasu w Gothic II: Noc Kruka, jestem już po zabiciu Kruka, wracam do Khorinis po Oko Innosa i Pyrokar mi mówi, że mam iść do Vatrasa - no więc idę, podchodzę do niego, a okazuje się, że po naciśnięciu kwestii "dalej" nie mam nic do wyboru na temat naładowania Oka Innosa. Idę więc do Xardasa, gdzie mogę mu tylko powiedzieć, że Oko jest zniszczone i on też mnie odsyła do Vatrasa. To idę ponownie do Maga Wody, ale nadal nie mogę go zapytać o sposób naładowania artefaktu.

Przeteleportowałem się więc na farmę Onara, podchodzę do Benneta (którego już wypuścili z więzienia), naprawia mi biżuterię (czyli nienaładowane Oko). Po tym wszystkim wracam do Vatrasa z nadzieją, że w końcu będę mógł poruszyć kwestie naładowania Oka, ale nadal nic nie mam takiego do wyboru.

Jakieś pomysły? Jest to bug, którego nie można ominąć, czy jest na to jakiś sposób? Jakoś nie uśmiecha mi się rozpoczynać gry od nowa, zwłaszcza, że mój Bezi jest trochę silny. Jeśli to się przyda to gram Łowcą Smoków.

Nie, nie mam wcześniejszych zapisów gry, mój błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to całkiem możliwe, że jest to jeden z tych bugów które uniemożliwiają przejście gry. A w Gothicu to akurat może się zdarzyć, że gra tak zeświruje że nie będzie się dało jej przejść. Szukałem trochę po innych forach ale jedyne co udało mi się znaleźć to to że Vatras musi mieć zastępcę (którym jest Myxir) w mieście. A skoro przeszedłeś już NK to Myxir powinien być w Khorinis. Obawiam się że jedynym sposobem byłoby spróbować wczytać wcześniejszego save'a jakiegoś :/ Ale żeby cię trochę pocieszyć to ci powiem że mi kiedyś w V akcie gra odmówiła posłuszeństwa. Po prostu nie dało się pchnąć fabuły do przodu i kilkadziesiąt godzin grania poszło w plecy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem po różnych forach i doczytałem, że jest to bardzo popularny bug w Nocy Kruka jeśli gra się po stronie Łowców Smoków. No nic, odpuszczam sobie w takim razie Gothica na kolejne kilka miesięcy, skoro teraz go i tak już nie przejdę.

Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...