Skocz do zawartości

Otwieram nocną


t3tris

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

cisnę soundtrack z BSG i próbuję skończyć kartę postaci na sesję Veldraszałke

Próbuj, i tak Ci się nie uda. :^)

Racja - przeczytałem, co mi wysłał. Nie udało mu się. :D

BTW - jakieś pomysły od Nocnej, co by tu porobić? Jak na razie bowiem siedzę, paczę w ten monitor, kończę ten post i dalej będę rozmyślał, jak idę przez suchego przestwór oceanu...

...znaczy - nie chce mi się wstać po coś do picia... a napiłbym się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - jakieś pomysły od Nocnej, co by tu porobić?

Zaproponowałbym haxballa albo coś, ale akurat tak się składa, że całkiem fajnie teraz mi się wszystko składa podczas pisania i wolę, żeby tak pozostało jak najdłużej. Zrobiłem odpoczynek od drugiego rozdziału (analiza porównawcza tekstu oryginalnego i tłumaczonego) i leję wodę w trzecim (podsumowanie/wnioski).

Obejrzyj jakiś lecplej wink_prosty.gif

@nerv

O-okej, chciałeś hińską muzykę, to masz

Całkiem to niezłe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, pytanie. Co prawda tak się złożyło, że nutę, którą podrzuciłem w poprzednim poście wybrałem, bo akurat pojawiła mi się w polecanych na głównej You Tube'a i miała sporo wyświetleń, ale... kurczę jej rytm (np fragment zaczynający się na 1:03) bardzo mocno przypomina mi jakiś animcowy opening. Może ktoś podratować i powiedzieć z czego mogę to znać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nerv0:

Cóż... okey. Słucha się fajnie, masz lajka... ale do końca nie dałem rady jednak. Spytasz: czemu? Ano... nie wiem. Nie sprostałem i tyle. ;]

@deffik:

Powiem tak - owocnego pisania. Co do lania wody powiem tylko tyle, że zajmując się pisaniem od lat paru jestem na tyle widać "wprawny", że potrafiłem zaliczać prace roczne na "czwórki" nawet, nie mając o temacie niemalże żadnego pojęcia. I piszą o tym temacie ładnych parę stron. To dopiero jest studiowanie! ;p

Idąc dalej... od lecplejów wolę sam plejić, ale niestety... komputer nie wydoli, a słuchawek wybitnie nie chce mi się przepinać na konsolę... więc sobie daruję. ;] Jak i Twoją hinsko muzykiełe - na jakiś czas mi starczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nerv0:

Zafascynowany...? Jesteś zafascynowany...?

Dżizus Krajst, ja to przy pierwszym tego odpaleniu zgubiłem swoją szczękę i do tej pory jej nie odnalazłem, a mam trochę, przyznam się, chaos w pokoju. Genialna animacja!

A że nie uśniesz... cóż... ze swojego doświadczenia powiem Ci, że uczucie przelewającego się w żyłach ognia i mrowienie ciała jest całkiem przyjemne. Jednakże takie rarytasy dopiero na etapie drugiej doby na nogach. : >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, pytanie. Co prawda tak się złożyło, że nutę, którą podrzuciłem w poprzednim poście wybrałem, bo akurat pojawiła mi się w polecanych na głównej You Tube'a i miała sporo wyświetleń,

Ja tam wybrałem pierwszy z góry wynik wyszukiwania chińskiego vocaloida, Luo Tianyi.

ale... kurczę jej rytm (np fragment zaczynający się na 1:03) bardzo mocno przypomina mi jakiś animcowy opening. Może ktoś podratować i powiedzieć z czego mogę to znać?

Niestety, nie pomogę.

Za to zatostuję coś takiego, na spokojny sen, jeśli ktoś się wybiera:

I jeszcze to:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, cholera, już coś mi zaświtało z rytmem tamtej nuty! Pamiętam. Jakiś numer starego dobrego Kawaii. Było z płytą CD, na której znajdowały się między innymi jakieś tragicznej jakości openingi i trailery.Tam słyszałem coś bardzo podobnego! To było zdecydowanie jakieś fantasy utrzymane w japońskim klimacie (mocno samurajskie motywy). Musicie coś kojarzyć!

EDIT

Och mam to!!!!

Cóż, może nie jest aż tak podobne jak mi się na początku zdawało, ale wystarczająco by dość mocno drążyć we wspomnieniach. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojny sen to obligatoryjnie...

Ostatnio się zasłuchiwałem w tej wersji:

A za kilka godzin w temacie do wylewania żali narzekanie na spam chińskimi bajkami w nocnej. XD

>implying I care

Here, have some Chinese Hip-Hop instead:

Avdol ;__;

Iggy :__;

Kakyoin ;__;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...