Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marcinp93

Rozwiązany: Pytanie dotyczące ceny Logitecha G400

Recommended Posts

Witam, zastanawiałem się ostatnio nad kupnem nowej myszki (teraz mam jakąś najzwyklejszą, którą dostałem jak kiedyś kupowałem komputer) i po przeczytaniu wielu tematów i recenzji mój wybór padł na Logitecha G400. Problem tylko w tym że wszędzie był on polecany jako mysz do 150zł, a na internecie widziałem go tylko za co najmniej 200zł (w niektórych sklepach jest sprzedawany za 250zł co bardziej by chyba pasowało do modelu G400s, który w wielu sklepach jest sprzedawany za tą cenę). Obszedłem kilkanaście sklepów komputerowych w moim mieście, ale nigdzie nie mogłem znaleźć tego modelu. Co ciekawe na Amazonie G400s jest tańszy od zwykłego G400... Chciałem więc zapytać jak to jest z tymi cenami? Czy ceny podskoczyły w ostatnim czasie, czy zawsze w internecie były tak wysokie? Czy wiecie gdzie można dostać tą mysz za przyzwoitą cenę? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

EDIT. Poszukałem jeszcze cen w innych sklepach i coś na prawdę jest nie tak... Cena w Euro RTV AGD 140zł. Cena w Neonet 259zł...

Link to comment
Share on other sites

Bo już ich nie produkują i sklepy mają po prostu to co im zostało, rtv agh chce się tego pozbyć aby nie zalegał w magazynach a inne sklepy trzymają bo wiedzą, ze kiedyś zejdzie (gdyż jest to świetna myszka) i specjalnie podniosły ceny, widocznie za dużo nie mają w magazynach, że mogą sobie pozwolić na ich składowanie :)

Link to comment
Share on other sites

No tak podejrzewałem że mogli skończyć je produkować. Chociaż to i tak jest przesada żeby sprzedawać je w cenie poprawionej wersji. Całe szczęście podobno mają je jeszcze w Euro Rtv Agd kilkanaście kilometrów ode mnie więc jutro pojadę sprawdzić.

A tak przy okazji żeby nie zakładać nowego tematu: Jaką podkładkę byście polecili do tej myszy?

Link to comment
Share on other sites

albo kup sobie coś z wyższej półki: szybką to Zowie g-tf speed, wolną Tesoro Aegis, średnią PureTraka Talent lub Stealth.

a te a4techy, ta rozmiarem.

Podkładki są często niedoceniane, a to właśnie one potrafią bardzo poprawić komfort pracy. Tego a4techa warto brać tylko jak ktoś nie może pozwolić sobie na coś lepszego.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...