Jump to content
Marcinp93

Rozwiązany: Pytanie dotyczące ceny Logitecha G400

Recommended Posts

Witam, zastanawiałem się ostatnio nad kupnem nowej myszki (teraz mam jakąś najzwyklejszą, którą dostałem jak kiedyś kupowałem komputer) i po przeczytaniu wielu tematów i recenzji mój wybór padł na Logitecha G400. Problem tylko w tym że wszędzie był on polecany jako mysz do 150zł, a na internecie widziałem go tylko za co najmniej 200zł (w niektórych sklepach jest sprzedawany za 250zł co bardziej by chyba pasowało do modelu G400s, który w wielu sklepach jest sprzedawany za tą cenę). Obszedłem kilkanaście sklepów komputerowych w moim mieście, ale nigdzie nie mogłem znaleźć tego modelu. Co ciekawe na Amazonie G400s jest tańszy od zwykłego G400... Chciałem więc zapytać jak to jest z tymi cenami? Czy ceny podskoczyły w ostatnim czasie, czy zawsze w internecie były tak wysokie? Czy wiecie gdzie można dostać tą mysz za przyzwoitą cenę? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

EDIT. Poszukałem jeszcze cen w innych sklepach i coś na prawdę jest nie tak... Cena w Euro RTV AGD 140zł. Cena w Neonet 259zł...

Edited by Marcinp93

Bo już ich nie produkują i sklepy mają po prostu to co im zostało, rtv agh chce się tego pozbyć aby nie zalegał w magazynach a inne sklepy trzymają bo wiedzą, ze kiedyś zejdzie (gdyż jest to świetna myszka) i specjalnie podniosły ceny, widocznie za dużo nie mają w magazynach, że mogą sobie pozwolić na ich składowanie :)

• Upvote 1

No tak podejrzewałem że mogli skończyć je produkować. Chociaż to i tak jest przesada żeby sprzedawać je w cenie poprawionej wersji. Całe szczęście podobno mają je jeszcze w Euro Rtv Agd kilkanaście kilometrów ode mnie więc jutro pojadę sprawdzić.

A tak przy okazji żeby nie zakładać nowego tematu: Jaką podkładkę byście polecili do tej myszy?

albo kup sobie coś z wyższej półki: szybką to Zowie g-tf speed, wolną Tesoro Aegis, średnią PureTraka Talent lub Stealth.

a te a4techy, ta rozmiarem.

Podkładki są często niedoceniane, a to właśnie one potrafią bardzo poprawić komfort pracy. Tego a4techa warto brać tylko jak ktoś nie może pozwolić sobie na coś lepszego.

Edited by Hya
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...