Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

CptDlr

SL HD 668b - jaka karta dźwiękowa

Recommended Posts

Witam, powoli zbieram fundusze na polecane mi sluchawki Superlux HD 668b. Z tego co czytałem wymagają one lepszego źródła, jednak nie xonarów tylko soundblasterów. Polecano mi Audigy 2 ZS, jednak zależy mi na podpięciu jednocześnie słuchawek i 5.1 bez zbędnym manewrów, zatem bardziej skłaniam się ku X-Fi Gamer ze względu na możliwość podpięcia tam przedniego panelu. I tutaj moje pytanie... czy jeśli zaopatrzę się we wspomnianego X-Fi Gamer'a to podpięte razem głośniki 5.1 i sluchawki będą działać sprawnie oraz czy w ogóle Gamer dobrze zaopatrzy Superluxy w siłe?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie jestem przekonany do żadnej z wersji, dlatego pytam. BladyPiter poinformował mnie, że te łścuhawki są chłodne i trzeba do nich ciepłego źródełka, a Xonar jest również chłodny. Pewnie inny gość za to podgrzewał je od początku na X-Fi Gamerach i chwalił dźwięk pod niebiosa.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki zatem za odpowiedzi XeoN. Powiedz mi tylko, gdyż natrafiłem na problem pewnego jegomościa. Pisze on, że podłączył pod Gamera glośniki 5.1 pod tylne wejścia, i jest wszystko ok, jednak kiedy doda do tego słuchawki pod przedni panel to występuje u niego rzekome sprzężenie. Nadmienił jeszcze, że jego słuchawki to Genius 4500. Czy coś takiego może i u mnie wystąpić (moje to Creative 5100)?

Link to comment
Share on other sites

@XeoN da się podłączyć przedni panel do niektórych kart. Co nie zmienia faktu że nie polecam takiej opcji, lepiej używać wejść na karcie, pewniejszy dźwięk. Co do Xonara to podzielam opinie BladegoPitera, w połączeniu z Superluxami może być za dużo góry i pewnie będzie męczyć. W sumie ciężko polecić kartę do której podłączysz 5.1 i słuchawki na raz. Może Xonar U7? Nie jest to jakieś super granie ale dobry kompromis. Podłączysz sobie i głośniki i słuchawki. Górne rejestry są lekko wycofane więc akurat do Superluxów.

Link to comment
Share on other sites

150 złotych znacząco przekracza mój budżet... wolałbym wybierać między Gamerem a Audigy 2 ZS Gold

A gdybym się zdecydował na Audigy 2 ZS. Ona ma wiele wejść... może dałoby się tam podłączyć naraz i 5.1 i sluchawki i mikro? I czy fajnie by to brzmiało...

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...