Skocz do zawartości

Diablo 3 ,połacznie z internetem


ChodzNaGrzyby

Polecane posty

Witam,

mam plan zakupic sobie Diablo 3 na pc.I teraz leci male pytanko, a mianowicie czy do grania potrzebne jest polaczenie internetowe i czy trzeba pobierac aktualizacje itp.Pytam sie gdyz mam pooootwornie powolne lacze .I jesli takowe patche trzeba pobrac,to ogolem ile zajmuja ?

aaa i jeszcze jedno pytanie,jesli takowe patche istnieja i sa duze to czy mozna je jakos pobrac manulanie tzn. zebym pobral sobie u kumpla i potem zgral je na swoj komputer ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,potrzebny jest stały dostęp do internetu i utworzenie konta na Battle.net.Patche ściągają się automatycznie przy uruchamianiu gry (jest ich sporo i przy pierwszym odpaleniu gry ,będą się pobierać jeden po drugim aż do pełnego uaktualnienia),także pobieranie "manualne" odpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pobierać manualnie, nawet na gry-online.pl udostępnili patche do sporej ilości gier w tym Diablo3. Jak masz powolne łączę to jak chcesz grać w grę która wymaga stałego łącza? Może się okazać że będzie kiepski ping i sobie nie pograsz,

Ja na UMTS/3G(łącze 10mb/s) mobilnym mam ok 70ms+ zależy od pory dnia, ale na takim samym kablowym łączu można wyciągnąć nawet z 20ms.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gra solo wymaga bycia online. Nic z tym nie zrobisz, do grania offline polecam wersję konsolową, ta jest sporo lepsza.

Nie ma sensu żebyś się męczył, jak nie możesz grać w zwykłe MMO to i w Diablo3 nie pograsz, nawet w single przy pingu 200ms+ mogą być problemy, im większa grupka potwórków tym bardziej trzeba mieć stabilne łącze,

Grałem w WoW'a w Diablo3 i inne gry, u mnie na mobilnym nie ma problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można grać solo ,tyle że większość tego ,co dzieje się na ekranie przetwarzają serwery Blizza ,więc utrata neta jak i połączenie z Battle.net zakończy rozgrywkę.A w przypadku chęci pogrania bez internetu ,nawet jej nie włączysz.

Co do tych patchy ,nigdy tak nie kombinowałem ale wygląda na to ,że to te.Ale jak masz powolne i niestabilne łącze to sobie odpuść.Oszczędzisz sobie nerwów i pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ubisoft nie ma grania online, jedynie AC2 miało DRM że save trzymane było na serwerze, co oznacza wysyłanie na serwer plików itp. A to nie jest to samo co ping.

Chcesz spr na szybko? zrób test na http://www.speedtest.pl/ i podaj co ci pokazuje jaki masz ping.

Nie będzie nawet w single grywalne jak masz słabe łącze. U mnie czasem w single potrafi lagnąć, bo mam mobilny internet i czasem łącze straci wydajność i wtedy mam problemy z grąw Diablosa.

Na prawdę nie chcę byś stracił na darmo kasy... możesz też potestować demo Diablo, ale musisz wtedy ściągnać lub odkogoś pożyczyć płytę i wtedy upatchować grę, nawet jak coś Ci ściągnie, dasz pauzę anuluj, to będzie wznawiać te pliki które brakuje, nic nie utracisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić, jak powiadasz że masz ping w okolicach 100ms ale potrafi czasem zlagować, sam znasz swój internet, i wiesz czy podoła, na postawie grania w inne gry MMO/onlne musisz sobie sam odpowiedzieć .

Ja dzis grałem w diablo3 i miałem kilka lagów, i raz mi się dedło, ale ogólnie mam grywalne nawet w okolicach 130ms, ale spadek na 200ms czuć, niż np w takim WoW nawet 300ms i daje radę grać(przy starym necie), chodzi o to że nie płacisz 20zł to nie jest duża strata, najtaniej Diablo 3 kosztuje 100zł, co jest sporą kwotą, i głupio było by kupić i nie móc grać :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, coś w tym jest. np WoW w miarę da rady było grać przy pingu 300ms-400ms na moim starym necie, ale to rpg, w fps bym nie dał rady, ale w Diablo na bank było by nie grywalne, tam czuć każdy spadek ms, jeszcze z 70ms na 120 to nie czuć, ale jak już spadnie na 250ms to już był mały lag a przy sporej ilości przeciwników w 80% można załapać deda.

Ja nie chcę na siłę polecać czy oceniać, ale jak masz ok 100ms to może nie będzie źle, bo sam tyle mam zresztą od 70-110ms zazwyczaj i na luzie jest to grywalne, jedynie spadki już, nawet grałem z kolegą we 2 w D3 i dawałem radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...