Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Maluch Sim

Polecane posty

Jeśli dobrz się orientuję to w tej grze jeździ się trójwymiarowym maluchem! Taka sobie gierka, ale pomysł fajny tylko nierozwinięty! :(

Mam jedno pytanie (jeszcze nie grałem w demo), jak tam trasy, swojskie;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor

Niestety nie ma jak to mówisz swojskich tras :) Są za to 2 bardzo cienko wykonane miasta (wsie ;) ) Ogólnie w gre można pograć jakies 10 do 15 min. a później się nudzi... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to nawet nazwać wsiami :) To kilka tylko kilka uliczek

OK, ciągle narzekacie, dla odmiany wymieńcie jakieś plusy;)

Dla rozgrzewki ja podam pierwszego plusika:

Jest to jedna z niewielu polskich "ścigałek".

Może być?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany !!!!! Symulator malucha ktory nie poszedl na moim sprzecie ( co prawda sprzet pokroju comodory ) . Gralem u kumpla i nie takie zle . Gra na 15 minut .

No teraz ja mogę coś więcej skrobnąć o Maluch Sim. Przede wszystkim teren po którym możemy się poruszać jest strasznie niewielki, dźwięk nijak posuje do silnika malucha, na niebie widać , że teren jest kwadratowy, nie ma efektów zderzeń, przechodniów itp...a na dodatek Maluch Sim będzie w sprzedaży detalicznej za 20 złociszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest po prostu beznadziejna i bynajmniej nie chodzi to o rozwiązania techniczne, czy to, że jest amatorska. Po prostu zagrajcie w Soldat, czy Icy Tower, a sami zrozumiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Gierka jest po prostu beznadziejna i bynajmniej nie chodzi to o rozwiązania techniczne, czy to, że jest amatorska. Po prostu zagrajcie w Soldat, czy Icy Tower, a sami zrozumiecie.

Może i gra nie ma w sobie niczego co mogłoby do niej przyciągać wielu fanów... ale i tak fajnie się 10 min. przejechać małym Fiatem. Chociażby aby poczuć tą prędkość i to warczenie silnika ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kreghman

Jesli gra bedzie dopracowana to na pewno bedzie fajna. A jak w trybie kariery bedzie mozna odblokowac Poloneza, Fiata 125p i Syrenke to ja ją na pewno kupię. :D . A na samym koncu po przejechaniu wszystkich etapow tadam!!! Wolga Lada & spolka. (bez skojarzen nie jestem tak ladnie dzisiaj zwanym socjaldemokratą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i gra nie ma w sobie niczego co mogłoby do niej przyciągać wielu fanów... ale i tak fajnie się 10 min. przejechać małym Fiatem. Chociażby aby poczuć tą prędkość i to warczenie silnika
sory ale : JAKĄ PRĘDKOŚĆ !? NA TYCH PLANSZACH NIE DA SIĘ NAWET ROZPĘDZIĆ :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
NA TYCH PLANSZACH NIE DA SIĘ NAWET ROZPĘDZIĆ

Przyczep się do konstruktorów drapacza chmur, gdy zbudowali dopiero 5 pięter, że nie działają wszystkie przyciski w windzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość virtualsnake

Nooooo nie.Ta gra nie chodzi na moim C633,384MB RAM,Riva TNT 32MB. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .

Nie wiem czemu ale coś mi się widzi,że w tę grę będzie się grało baaaardzo długo jeśli maluchy w niej działają tak jak mój 126p :D:D:D:D:D:D:D ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Jak to nie chodzi? A jaki masz system? Wersja 0.37 nie chodziła na Win XP, ale ty masz na pewno 0.39. Pamiętaj, że DX9 jest ponoć wymagany. Zainstaluj go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...