Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Temebe

Rozwiązany: Procesor za ok. 450 zł

Polecane posty

Witam! Mam okazję w najbliższym czasie zmienić procesor za cenę powiedzmy 450 złotych, tylko problem leży w tym, że mój sprzęt raczej nie należy do najszczególniejszych. Niżej podaję specyfikację:

Obecny procesor: AMD Athlon II x2 250

MOBO: Gigabyte GA-M52L-S3P rev 1.2

Grafika: GTX 550 Ti

Zasilacz: Modecom Feel III-500ATX

Ram 2x 2 GB DDR 2

Dysk WD Caviar blue modelu nie pamiętam

Klawiatura, myszka, monitor, etc

Patrzę za tą sztuką: http://www.komputronik.pl/product/90426/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/AMD_Phenom_II_Quad_Core_965_BOX_Black_Edition.html, jednak spore wątpliwości we mnie budzi MOBO i zasilacz, które pragnę zmienić, jednak ze względu na wyjątkową okazję wolałbym zacząć od procesora. Czy ten który podałem będzie w porządku bądź macie lepsze propozycje? Czy zmiana procesora na tym zestawie w tym momencie jest aż tak słabym pomysłem?

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś za szczególnie nie chciało mi się wierzyć że wszystko będzie w porządku ^^.

Dobra, więc przyjmując że mogę kupić procesor 450 zł i płyta główna 200 zł, jaki zestaw byście polecali?

A z zasilaczem na razie nie było większych problemów, ale czy po zmianie sprzętów powinienem się obawiać : p? Czy to może nazbyt ryzykowne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też na tego intela patrzyłem i chyba się zdecyduję. Widzę że po prostu trochę dozbieram i tyle, czułem że to nie będzie takie proste tongue_prosty.gif.

A jeśli jeszcze chodzi o zasilacz, to ten który kolega wyżej podał starczy do tego, czy polecacie do czegoś jeszcze dołożyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...