Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lisz555

Laptop do gier

Polecane posty

Asus generalnie będzie trochę wydajniejszy. Za to nie ma dysku SSD, który jednak można dokupić, a na wydajność w grach nie wpływa (co najwyżej szybciej mapy się wczytują).

Wiedźmin 3 na ultra będzie raczej nierealny - według ostatnich pogłosek, do tego potrzeba karty w okolicach GTX 780 Ti żeby zapewnić ~35-40 klatek. Karta z tego lapka, choć bardzo mocna jak na laptopowe standardy, jest jednak dużo słabsza. Wydajnościowo to coś na poziomie ~ GTX 760, może GTX 670.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za Asusem, a co wybierzesz, to już twoja decyzja ;)

System powinien być już zainstalowany, więc wystarczy odpalić. Ew. sterowniki do karty graficznej pobrać najnowsze ze stroni NVIDIA - zawsze (albo prawie zawsze) dobrze jest mieć świeże stery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już nic tu doradzać nie muszę, Dirian dał Ci najlepszą konfigurację IMO :) Co do sterów- te do karty graficznej na bank nie będą zaktualizowane do najnowszej wersji, sam Windows również trzeba będzie zaktualizować do 8.1 a potem do tej wersji z 8 kwietnia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze o coś zapytać. Ten laptop http://www.eurogamer...inator-pro-test obstawiam, że jest lepszy od tego, co ja chcę kupić, a ledwie Hitmana Absolution ciągnie? To z moim w Watch Dogs czy Wiedźmina 3 chyba mogę pomarzyć.

(Hitman: Absolution, Wysokie, 8x/2x MSAA 29,2 FPS/49,3 FPS)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop który podałeś jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku, z NAJPOTĘŻNIEJSZĄ dostępną kartą graficzną laptopową dostępną na rynku. Zwróć uwagę, że wszystko praktycznie testowane było w ustawieniach ultra w 1080p, z tak wymagającymi grami nie radzą sobie często nawet PC a co dopiero laptopy:) GTX780M jest troszkę wolniejsze ale nie jakoś nie wiadomo jak;)

Jeszcze co do tego laptopa, z pewnością zobaczyłeś że góruje on w zasadzie i nad PS4 i nad XOne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy wymagań sprzętowych Wiedźmina 3 więc nie ma teraz co gdybać na jakich pójdzie, tak czy siak jestem prawie przekonany że W3 na GTX780M pójdzie przynajmniej na średnich detalach jak nie wyżej, natomiast W_D podejrzewam, że pójdzie spokojnie na wysokich, ale raczej nie na ultra ultra (choć kto wie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mi tutaj Wiedźmin 3 na wysokich raczej nie pójdzie, a co będzie dopiero za 2 lata. Dobra, co będzie to będzie, zobaczymy. Na razie zaufałem Wam wydając 6 tys. na laptop i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Jeszcze takie dodatkowe pytanie, czemu Crysis 3 (który ma już latka) osiąga wszędzie tak mało klatek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...