Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lisz555

Laptop do gier

Polecane posty

Witam.

http://www.ram.net.p...780M-BSY/287652

Nie przejmujcie się ceną. Nie chcę słyszeć w tym temacie o zwykłych PC. Ja szukam tylko i wyłącznie laptopa.

Jak oceniacie ten laptop? Proszę o powiedzenie coś więcej niż "dobry". Tyle wiem. Interesuję mnie:

1.Czy każda dotychczas gra pójdzie na najwyższych?

2.Przez ile lat (według Was) uciągnie on gry w stanie w jakim będzie się dało grać?

3.Czy do wakacji wyjdzie jakiś lepszy laptop?

4.O ile się nie mylę, jest to obecnie najlepszy laptop do gier, jeśli nie mam racji to proszę mnie do lepszego przekierować wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, żeby się nie przejmować kwestiami pieniężnymi. Bardzo o to proszę. Nie poruszajcie tego tematu. Ja poszukuję bardzo dobrego laptopa do gier, który nie przekroczy pewnej bariery. Nie wiem jaka ona jest. Wiem na pewno, że za 20000zł nie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Alienware to jeden z najlepszych laptopów do gier jakie istnieją. 16 GB Ram, potężny procesor, pojemne dyski twarde (acz uważam, że za tą cenę powinien być dysk 256 GB SSD zamiast 80 GB, ale za to masz dwa pojemne, szybkie dyski talerzowe). Poza tym masz Geforce GTX 780 w SLI !. To jest olbrzymia moc, która przy umiejętnym podkręceniu osiąga wydajność zbliżoną do Geforce TITAN, która jest najpotężniejszą kartą do komputera stacjonarnego jaka jest obecnie. W Alienware jest świetne chłodzenie, nic się nie nagrzewa i wykonanie jest naprawdę solidne i bije MSI na głowę. Jeśli możesz pozwolić sobie na taki zakup to nie znajdziesz lepszego laptopa do gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony w regulaminie X-kom nie widzę zapisu ograniczającego wysokość kwoty przy wysyłce towaru za pobraniem. Możesz sprawdzić czy wyślą, albo zadzwonić do nich lub napisać. Przy okazji mógłbyś się zapytać czy te 2 lata gwarancji to program Dell Next Business Day. Jeśli tak to oferta jest lepsza niż się spodziewałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tą kwotę max. zapytałem już wcześniej. Zapewne jutro dostanę odpowiedź.

Z odpowiedzią poczekam do jutra i wtedy kontynuuję rozmowę. A tymczasem, jak ten laptop jest dobry? Myślisz, że przez jaki czas będzie dawał radę z grami (oczywiście, żeby się dało rade grać)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle: ten laptop jest potężniejszy od konsol nowej generacji. To super szybka maszyna na której przez 3-4 lata powinieneś móc grać na ustawieniach ultra, no może za te 3 lata na ultra- wysokich w niektóre tytuły (ciężko przewidzieć co deweloperzy wycisną z konsol, oraz jakie gry będą wydawane wyłącznie na PC). Poniżej wysokich raczej nie zejdziesz w tym okresie, a może i dłużej. Na pewno nie będzie sytuacji, że jakaś gra nie pójdzie w dłuższym okresie( mam na myśli co najmniej 6-7 lat). To naprawdę niesamowicie wydajna maszynka do gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze rozwiązanie- załóż sobie kartę internetową Bzwbk(http://prepaid.bzwbk.pl/karty-internetowe/karty-internetowe.html )( od trzynastego roku życia) która ma numer konta i następnie pójdz do oddziału Bzwbk i wpłać gotówkę na konto przypisane do karty internetowej. Teraz bez problemu możesz zapłacić za laptopa podając numer karty internetowej, która jest traktowana jako karta kredytowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem w wakacje będę miał nowego domownika ;) Sklep przyjmuję zamówienia przy opcji zapłaty "za pobraniem" nawet do 14500zł. Miłego grania, miłych świąt i pamiętajcie we wtorek nowy CDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Stwierdziłem z paroma innymi ludźmi, że lepiej kupować sprzęt częściej, ale tańszy. Tak więc zacząłem poszukiwania i znalazłem taką oto maszynkę http://www.x-kom.pl/p/163643-notebook-laptop-17-3-dell-alienware-m17x-i7-4700mq-16gb-7hp64-gtx765m.html Mam pewne wymagania. Czy ta gra uciągnie na full takie gry jak: Battlefield 4, Crysis 3, Far Cry 3 itp? Czy jest jakakolwiek szansa na to, by on uciągnął Wiedźmina 3 na full? A jak nie na full to czy w ogóle go uciągnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten laptop na 100% uciągnie Wiedźmina 3 tak samo jak pozostałe i obstawiam że zarówno Crysis 3 jak i Far Cry 3 jak i B4 pójdą na max detalach (sam mam lenovo z GTX660M który uruchamia mi FC3 na prawie max detalach jak i wszystkie inne gry z Metro LL i Wiedźminem 2 na czele) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...