Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nejmowy

procesor, płyta główna i karta graficzna do 1100

Polecane posty

Witam, poszukuję tak jak w temacie procesora, płyty głównej i karty graficznej do 1100zł.

Chodzi mi zestaw "do gier". Najlepiej byłoby gdyby był to intel + geforce, aczkolwiek nie jest to konieczne.

Jeżeli chodzi o reszte podzespołów, podaję poniżej, a jednocześnie mam pytania.

Zasilacz: OCZ Fatal1ty OCZ550fty - zależnie od tego jakie zestawienia będą podawane, proszę o informację czy ten zasilacz im sprosta

Pamięć: Patriot (2x2gb DDR2 800MHz) - tutaj chciałem zapytać czy konieczne będzie wymienianie kości, bo nie wiem jak to do końca jest z różnicami miedzy ddr2 a ddr3.

Dysk: SAMSUNG HD502HJ ATA Device (500gb).

Wiadomo budżet jest delitaknie ruchomy. Chciałbym aby sprzet był wydajny, no i jeśli to możliwe to jakiegoś oc nie wykluczam. Jeśli o czymś zapomniałem, to proszę się upomnieć.

Uzupełniam informacje, bo teraz przeczytałem wzór posta

No więc:

System posiadam własny, Zamierzam używać Windows 7 Professional 64bit.

Rozdzielczość monitora 1360x768.

Podzespoły chcę kupić w sklepach internetowych.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrzuć FX 6300, a płytę daj Gigabyte 78LMT-USB3 (najtaniej), MSI 970A-G46 (średnio), Gigabyte 970A-UD3 (najlepiej). Tylko przy tym ostatnim koszt tak bardzo zbliży się do i5 (który deklasuje FX, jest lepszy o przeszło 50%!), że chyba nie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość gier pójdzie, ale z bardziej wymagającymi tytułami na full detalach (crysis 3) będą problemy z płynnością. Boxowy cooler wystarczy, chyba, że w przyszłym czasie będziesz miał zamiar kręcić procka, to wtedy należy go zmienić (cooler).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...