Skocz do zawartości

procesor, płyta główna i karta graficzna do 1100


nejmowy

Polecane posty

Witam, poszukuję tak jak w temacie procesora, płyty głównej i karty graficznej do 1100zł.

Chodzi mi zestaw "do gier". Najlepiej byłoby gdyby był to intel + geforce, aczkolwiek nie jest to konieczne.

Jeżeli chodzi o reszte podzespołów, podaję poniżej, a jednocześnie mam pytania.

Zasilacz: OCZ Fatal1ty OCZ550fty - zależnie od tego jakie zestawienia będą podawane, proszę o informację czy ten zasilacz im sprosta

Pamięć: Patriot (2x2gb DDR2 800MHz) - tutaj chciałem zapytać czy konieczne będzie wymienianie kości, bo nie wiem jak to do końca jest z różnicami miedzy ddr2 a ddr3.

Dysk: SAMSUNG HD502HJ ATA Device (500gb).

Wiadomo budżet jest delitaknie ruchomy. Chciałbym aby sprzet był wydajny, no i jeśli to możliwe to jakiegoś oc nie wykluczam. Jeśli o czymś zapomniałem, to proszę się upomnieć.

Uzupełniam informacje, bo teraz przeczytałem wzór posta

No więc:

System posiadam własny, Zamierzam używać Windows 7 Professional 64bit.

Rozdzielczość monitora 1360x768.

Podzespoły chcę kupić w sklepach internetowych.

Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrzuć FX 6300, a płytę daj Gigabyte 78LMT-USB3 (najtaniej), MSI 970A-G46 (średnio), Gigabyte 970A-UD3 (najlepiej). Tylko przy tym ostatnim koszt tak bardzo zbliży się do i5 (który deklasuje FX, jest lepszy o przeszło 50%!), że chyba nie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość gier pójdzie, ale z bardziej wymagającymi tytułami na full detalach (crysis 3) będą problemy z płynnością. Boxowy cooler wystarczy, chyba, że w przyszłym czasie będziesz miał zamiar kręcić procka, to wtedy należy go zmienić (cooler).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...