Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sean17

Smartfon do 1000zł - specjalne wymagania

Polecane posty

Witam!

Poszukuję smartfonu do 1000zł za moją Xperię J. Dużo czytałem i zawsze polecacie w tej kwocie Nexusa 4, lecz nie o to mi chodzi. Telefon ma spełniać większość moich specjalnych wymagań. Na starcie odpada firma Sony. To może zacznijmy do czego będę wykorzystywał telefon:

- Internet - bardzo często

- Facebook - często

- gry - często (głównie zależało by mi na tym by gry pokroju np. GTA 3 chodziły płynnie)

- muzyka - bardzo często

- filmy - sporadycznie

Moje specjalne wymagania:

- Quad-Core CPU

- minimum 1GB RAM - najlepiej 2GB

- ekran minimum 4,7"

- minimum 8GB wbudowanej pamięci

- slot na kartę MicroSD

- dobry głośnik

Moje wybory:

- LG 4X HD

- LG Optimus G

- HTC One X

Który z tych będzie najlepszym wyborem? Może polecicie też inne modele które spełnią moje oczekiwania? Tysiąc złotych to cena nowego jak i używanego telefonu.

Mam nadzieję że pomożecie ;)

Pozdrawiam

sean17

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat troszkę dawno założony i nie wiem czy do tego czasu nie zakupiłeś telefonu. Jeśli jednak nie, to najlepszym wyborem z podanych wyżej byłby właśnie LG Optimus G. Ma bardzo dobre parametry, lecz nie orientuje się jak z głośnikiem w tym telefonie, najlepiej jakbyś sam gdzieś sprawdził w pobliskim sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimus G, świetny telefon, ostatnio stałem przed podobnym wyborem i bez skrupułów wybrałem go. Nexusa też brałem pod uwagę ale Optimus jest mniej "kruchy" oraz ma te 32GB wbudowane, 16GB w Nexusie to moim zdaniem trochę za mało, a kart microsd nie ma, chociaż chyba któraś amerykańska wersja Optimusa ma slot microsd. Głośnik jest ok, bez rewelacji ale jest dosyć głośny. Bez problemu można go przerobić, root i odblokowanie bootloadera to kwestia kilku kliknięć. System chodzi super sprawnie, nakładka od LG jest sama w sobie przyjemna, i mamy przydatną opcję wyłączenia 2 rdzeni - co w zupełności wystarcza do wszystkich podstawowych rzeczy czy nawet Angry Birds a troszeczkę oszczędza baterię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...