Jump to content
glock32

Company of Heroes 2 gra słabo chodzi

Recommended Posts

Witam, mam problem w COHu2 taki, że w grze mam dosyć mało FPS... Gram na niskich/wyłączonych , jedynie jakość tekstur mam na Średnie, z początku gry mam ok 28fps jednak w późniejszej fazie bitwy np 4vs4 fps spadają do ok 18.. -,-. Wcześniej miałem HD4850,3gb ram,i Core 2 quad q6600 z rozwalonym coolerem więc temp podczas grania wynosiła 90stopni i 8 letni dysk ata 200gb, teraz wymieniłem ram na w sumie 4GB, Kupiłem chłodzenie Spartan PRo i temp podczas grania wynosi ok 50 stopni oraz kupiłem kartę R7 260X i dysk 1TB. Gra na starym zestawie chodzi tak samo jak na nowym, CPU może nie największych lotów ale obciążenie w grze wynosi max 30%, a temp też w normie. Stery najnowsze, komp świeżo po formacie na windowsie 7 64 bit

Screen na dowód, obciążenie CPU i ramu podczas dużej bitwy 4vs4, gdzie mam ok 18fps

1480960_598384430199068_1191008770_o.jpg?oh=c6666373918601b848d1875610e0dde2&oe=52A3FCE7

Edited by glock32

Głównym winowajcą jest procek, gdyż gra do najlepiej zoptymalizowanych nie należy, a twój procesor choć cztero rdzeniowy to do najnowszych się nie zalicza ;/ . Wymień procek a powinno się polepszyć.

PS: Nie wzoruj się na mej wypowiedź do puki ktoś bardziej doświadczony jej nie poprze :D