Jump to content
Trupioblady

Słuchawki nauszne [300zł]

Recommended Posts

Witam. Posiadam słuchawki Tactic 3d Sigma - jedno wielkie [beeep]. Macie są wygodne i mają dobry dźwięk, ale ten kkabel, szumiący mikrofon oraz lewa słuchawka się psuje. Wysyłając je do firmy fixit-reklamacja - napisali "naprawione", gdzie jeszcze bardziej popsuli kabel, a innymi problemami się nie zajęli... Zalezy mi na tym, aby były dobre do gry jak i muzyki. Gram w bf, cod, lol i inne. Muzyka - rap, pop, reggae. Chcę aby mikrofon był stabilny, nieszumiący (jeżeli będdzie to headset). Polecacie headset czy raczej oddzielnie słuchawki i mikrofon ? Czy karta dźwiękowa, pozostała z Sigmy może się nadawać? Mikrofon ma być nieszumiący, dosyć długi, a słuchawki ogółem bezawaryjne. Do firmy Creative nie jestem jakoś przekonany - jedno wielkie G...

Ok. Tam już jest większa pewność - w headset, że będzie działać poprawnie ? Czy gwarancja tutaj - to gwarancja, a nie popsują i odeślą w gorszym stanie z dospiskiem naprawione jak w creative ?

Czy do 300 zł nie ma jeszcze lepszego rozwiązania ? Te zaledwie kosztują 185 zł :D Jeszcze ponad 100. Może znajdzie się coś lepszego ?

Ale w ciągu 10 dni musi być zwrócone ? Czy musze się w ciągu 10 dni do nich zgłosić? Poczta polska czasami to i dwa tygodnie idzie... A jeżeli nie patrzylibyśmy na kartę dźwiękową jest coś innego lepszego czy 631 najlepsze są w cenie do 300 ? (nie patrząc na kartę dźwiękową)

Tam pisze nawet 30 dni zwrotu kasy :P

Ahh... :C Ile kosztuje u nich dostawa ? Wie ktoś ? Ta tyle, że ciekawe kiedy będzie na tej niemieckiej xd

słuchawki 44 euro , transport do Polski 20/ łącznie 64

kurs ok. 4.20 - daje 268,8zł. Teraz możesz porownać z Audeos, gdzie słuchwaki kosztuje 249 + dostawa, wychodzi praktycznie jedna cena tyle ode mnie jeśli nie chciało sie sprawdzic ceny :P

Ahh. Ile razem wyjdzie mniej-więcej ? Ta strona jest godna polecenia ?

Tak, audeos jest godny polecenia. Kupowałem tam ze cztery wtyki, kabel i oploty i były dostępne od ręki (bo człowiek, który go prowadzi też mieszka w Żywcu ;) ). Nie musisz się obawiać.