Jump to content
Trupioblady

Słuchawki nauszne [300zł]

Recommended Posts

Witam. Posiadam słuchawki Tactic 3d Sigma - jedno wielkie [beeep]. Macie są wygodne i mają dobry dźwięk, ale ten kkabel, szumiący mikrofon oraz lewa słuchawka się psuje. Wysyłając je do firmy fixit-reklamacja - napisali "naprawione", gdzie jeszcze bardziej popsuli kabel, a innymi problemami się nie zajęli... Zalezy mi na tym, aby były dobre do gry jak i muzyki. Gram w bf, cod, lol i inne. Muzyka - rap, pop, reggae. Chcę aby mikrofon był stabilny, nieszumiący (jeżeli będdzie to headset). Polecacie headset czy raczej oddzielnie słuchawki i mikrofon ? Czy karta dźwiękowa, pozostała z Sigmy może się nadawać? Mikrofon ma być nieszumiący, dosyć długi, a słuchawki ogółem bezawaryjne. Do firmy Creative nie jestem jakoś przekonany - jedno wielkie G...

Link to comment
Share on other sites

Ok. Tam już jest większa pewność - w headset, że będzie działać poprawnie ? Czy gwarancja tutaj - to gwarancja, a nie popsują i odeślą w gorszym stanie z dospiskiem naprawione jak w creative ?

Czy do 300 zł nie ma jeszcze lepszego rozwiązania ? Te zaledwie kosztują 185 zł :D Jeszcze ponad 100. Może znajdzie się coś lepszego ?

Link to comment
Share on other sites

Ale w ciągu 10 dni musi być zwrócone ? Czy musze się w ciągu 10 dni do nich zgłosić? Poczta polska czasami to i dwa tygodnie idzie... A jeżeli nie patrzylibyśmy na kartę dźwiękową jest coś innego lepszego czy 631 najlepsze są w cenie do 300 ? (nie patrząc na kartę dźwiękową)

Tam pisze nawet 30 dni zwrotu kasy :P

Link to comment
Share on other sites

Ahh... :C Ile kosztuje u nich dostawa ? Wie ktoś ? Ta tyle, że ciekawe kiedy będzie na tej niemieckiej xd

słuchawki 44 euro , transport do Polski 20/ łącznie 64

kurs ok. 4.20 - daje 268,8zł. Teraz możesz porownać z Audeos, gdzie słuchwaki kosztuje 249 + dostawa, wychodzi praktycznie jedna cena tyle ode mnie jeśli nie chciało sie sprawdzic ceny :P

Link to comment
Share on other sites

Ahh. Ile razem wyjdzie mniej-więcej ? Ta strona jest godna polecenia ?

Tak, audeos jest godny polecenia. Kupowałem tam ze cztery wtyki, kabel i oploty i były dostępne od ręki (bo człowiek, który go prowadzi też mieszka w Żywcu ;) ). Nie musisz się obawiać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...