Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mateus251

Sony Xperia Sola Root

Recommended Posts

Witam wszystkich posiadam Xperia Sola( Posiadam androida 4.0.4) i mam zamiar odblokować bootloader i wgrać root'a i mam do was prośbę i pytania :)

1. Jakiego roota polecacie najbardziej-wady i zalety

2. Szukałem poradnika jak odblokować bootloadera i znalazłem kilka jednak na żadnym nie działały linki :/ znacie jakiś tutek gdzie działają wszystkie linki z plikami iw ogóle ? :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mam tego modelu, więc ciężko powiedzieć. Niestety CM nie ma oficjalnego wsparcia dla Soli, są tylko bardziej lub mniej udane adaptacje społeczności. Z pewnością jest to dobry custom na start, ale proponuję eksperymentować. Ja w poszukiwaniu swojego idealnego systemu na Galaxy Ace przerobiłem około 7 różnych wersji.

Generalnie zasada jest prosta - systemy oparte na CM to szybkość i funkcjonalność, ale gorsza bateria i stabilność, te oparte na romach stockowych są mniej konfigurowalne, nieco wolniejsze ale za to stabilniejsze i lepiej zarządzają energią. W teorii, bo w praktyce różnie bywa. Musisz szukać sam, odpowiedzi Ci nikt na talerzu nie poda, bo każdy użytkuje telefonu inaczej i inne elementy będą kluczowe przy wyborze tego jedynego słusznego systemu.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...