Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

JednookiV30

Słuchawki do gier

Recommended Posts

Witam,

potrzebuje słuchawki z mikrofonem do gier typu Battlefield 3 i 4 czyli chce słyszeć jak ktoś się będzie do mnie zakradał od tyłu. Mikrofon potrzebuje do TSa a także czasami chciałbym coś nagrać na youtube. Nie posiadam osobnej karty graficznej.

Budżet do 250 zł.

A może kartę dźwiękową dokupić????

Link to comment
Share on other sites

Ewentualnie zostaje też opcja inna - Cresyn C501S, które grają bardzo dobrze z integry, mają mikrofon, są wygodne i tanie.

One są na USB, mają wbudowaną kartę ale brzmią nieźle. Jednak przy takim budżecie można by pomyśleć nad czymś lepszym, takie Tactic3D Sigma są całkiem OK i mają kartę na USB, albo AKG GHS.

@up: o widzisz, chociaż raz się zgadzamy :D

Link to comment
Share on other sites

autorze, tylko nie licz, że usłyszysz kroki w BFie w jakichkolwiek słuchawkach z dowolną kartą jak wokół strzelają, granty lecą, twoi biegają. Jak nie ma względnie ciszy to na swoich akg q701 + ZxR nie jestem w stanie usłyszeć kroków i kupę razy zginąłem jak mnie zaszli do tyłu :) . Co prawda jak jest cisza to usłyszę wszystko z dosyć daleka ;P. Tak uprzedzam, żebyś się potem nie rozczarował, ze dalej czasem Cię ktoś zajdzie od tylca :) . W BFie im mniej basowe słuchawki tym łatwiej wychwycić detale (po prostu strzały i wybuchy mniej zagłuszają inne dźwięki), ale traci się dużo na przyjemności ze słuchania odgłosów walki, np. w noontecac zoro hd (maja dużo basu) gra się bardzo przyjemnie, można się bardzo wczuć w rozgrywkę. Jak jest cisza to nie ma problemu z określeniem pozycji wroga, a jak strzelają to zawsze wiem skąd. Jak nie grasz zawodowo, to na twoim miejscu brałbym takie, żeby odgłosy w BF pieściły uszy :)

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...