Jump to content
JednookiV30

Słuchawki do gier

Recommended Posts

Witam,

potrzebuje słuchawki z mikrofonem do gier typu Battlefield 3 i 4 czyli chce słyszeć jak ktoś się będzie do mnie zakradał od tyłu. Mikrofon potrzebuje do TSa a także czasami chciałbym coś nagrać na youtube. Nie posiadam osobnej karty graficznej.

Budżet do 250 zł.

A może kartę dźwiękową dokupić????

Link to comment
Share on other sites

Ewentualnie zostaje też opcja inna - Cresyn C501S, które grają bardzo dobrze z integry, mają mikrofon, są wygodne i tanie.

One są na USB, mają wbudowaną kartę ale brzmią nieźle. Jednak przy takim budżecie można by pomyśleć nad czymś lepszym, takie Tactic3D Sigma są całkiem OK i mają kartę na USB, albo AKG GHS.

@up: o widzisz, chociaż raz się zgadzamy :D

Edited by NoNamePL
Link to comment
Share on other sites

autorze, tylko nie licz, że usłyszysz kroki w BFie w jakichkolwiek słuchawkach z dowolną kartą jak wokół strzelają, granty lecą, twoi biegają. Jak nie ma względnie ciszy to na swoich akg q701 + ZxR nie jestem w stanie usłyszeć kroków i kupę razy zginąłem jak mnie zaszli do tyłu :) . Co prawda jak jest cisza to usłyszę wszystko z dosyć daleka ;P. Tak uprzedzam, żebyś się potem nie rozczarował, ze dalej czasem Cię ktoś zajdzie od tylca :) . W BFie im mniej basowe słuchawki tym łatwiej wychwycić detale (po prostu strzały i wybuchy mniej zagłuszają inne dźwięki), ale traci się dużo na przyjemności ze słuchania odgłosów walki, np. w noontecac zoro hd (maja dużo basu) gra się bardzo przyjemnie, można się bardzo wczuć w rozgrywkę. Jak jest cisza to nie ma problemu z określeniem pozycji wroga, a jak strzelają to zawsze wiem skąd. Jak nie grasz zawodowo, to na twoim miejscu brałbym takie, żeby odgłosy w BF pieściły uszy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...